Як зробити рожеву воду.

Зробити рожеву воду можна в домашніх умовах, зберігши прекрасний аромат домашніх троянд. Найбільш відповідними вважаються квіти з сильним запахом і яскраво червоними пелюстками. На весь процес приготування рожевої води знадобиться 3-4 години.
Вам знадобиться
  • - пелюстки троянд
  • - фольга
  • - 2 каструлі
Інструкція
1
Щоб отримати близько 50г готової рожевої води, підготуйте 225 г свіжих пелюсток троянди. Ви повинні бути впевнені, що квіти не були оброблені хімікатами. Щоб зробити рожеву воду , пелюстки троянд необхідно збирати вранці і відразу ж приступати до їх обробки.
2
Відокремте пелюстки і промийте їх в ємності з водою. Обов'язково перевірте, щоб в пелюстках не загубилися комахи.
3
Підготуйте дві ємності (каструлі) для створення парової лазні. У нижню каструлю налийте воду так, щоб верхня каструля була на 2-3см вище, ніж рівень води. У центрі верхньої ємності поставте збірний стакан з жаростійким скла.
4
Пелюстки троянди викладіть навколо склянки таким чином, щоб вони були нижче рівня самого стакана.
5
Ємність з пелюстками накрийте зверху фольгою так, щоб вийшла вогнутая до склянки площину. Фольгу можна замінити увігнутої ємністю з нержавійки, вона буде зручніше у використанні.
6
Закип'ятіть воду в нижній каструлі, а потім підтримуйте її в стані повільного кипіння. На фольгу в центр регулярно підкладайте шматочки льоду і по мірі їх танення виливайте утворену воду . Треба стежити, щоб нижня точка увігнутої фольги або ємності була трохи вище склянки, а каструля була щільно закрита, щоб виключити випаровування рожевої води.
7
Через кожні 30 хвилин додавайте свіжі пелюстки троянд, при цьому, не виймаючи з ємності старі пелюстки. Перші краплі рожевої води з'являться в склянці вже через півгодини після закипання води в нижній каструлі. У міру випаровування води в нижній каструлі додаєте не більше 50г води за один раз.
8
Додавши в верхню ємність останню частину пелюсток, залиште їх на паровій бані ще на одну годину. Після цього можете вимикати вогонь. І виймати вийшла рожеву воду .
9
Готову рожеву воду перелийте в стерильну скляну ємність з щільною кришкою і поставте в холодильник. Користуватися такою водою можна близько тижня.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JCawbNvKABI
Корисна порада
Використовувати рожеву воду можна в якості освіжаючого і пом'якшує тоніка для шкіри.