Як зробити натуральний шампунь.

Зробити натуральний шампунь , який би був корисний для волосся і шкіри голови, можна досить легко і швидко. Приготований самостійно шампунь ви можете наповнити саме тими лікувальними компонентами, в яких відчувають потребу конкретно ваше волосся.
Вам знадобиться
  • - органічна Шампунєве основа;
  • - основне масло для цільового впливу на волосся, наприклад, жожоба;
  • - різні активні інгредієнти і екстракти, наприклад, вітаміни і репевіт;
  • - ефірне масло для приємного аромату шампуню і впливу на волосся;
  • - сольовий розчин з морської солі, не більше 20%;
  • - мірні ємності і ложечки;
  • - воронка для переливання рідин;
  • - ємність з гарячою водою для створення парової лазні.
Інструкція
1
У мірний стакан об'ємом не менше 150 мл налийте 80 мл основи для шампуню. Поставте склянку на водяну баню. Додайте в основу для шампуню розчин з морської солі (половину чайної ложки). Його можна замінити просто сухою сіллю. Сіль допомагає рідини загуснути і сприяє збільшенню терміну придатності такого шампуню.
2
Введіть чайну ложку лікувального масла в Шампунєве основу. Ретельно перемішайте обидва інгредієнта до отримання кремовою консистенції і кольору.
3
Введіть в отриману рідину натуральні екстракти і активні інгредієнти (стимулятори росту волосся, вітаміни). Грунтовно перемішайте всі складові.
4
Додайте до складу для шампуню ефірні масла, які підходять для вашого типу волосся і мають властивості, необхідні в рішенні проблем вашого волосся.
5
У разі якщо кількість отриманого складу вийшло менше 100 мл, долийте в мірну склянку трохи основи для шампуню, поки обсяг готового шампуню не досягне 100 мл.
6
В підготовлену для шампуню пляшечку вставте лійку для переливання рідин і вилийте весь вийшов натуральний шампунь .
7
Використовуйте готовий шампунь не довше за 1-2 тижнів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OswF97lBln8
Зверніть увагу
Все інгредієнти, зазначені вище, розраховані на отримання 100 мл готового шампуню. Якщо вам необхідно отримати 300 мл шампуню, просто збільште обсяг інгредієнтів в 3 рази.