Як продати свій товар вигідніше. Як правильно продавати товар.

На активність покупця впливає не тільки вигідна ціна на товари , але ще і маса різних факторів. Це і форма обслуговування, різна форма розкладки товару, вдале висвітлення магазину.
Інструкція
1
Потрібно оформити прилавки «в теплих тонах».
2
Поміняйте лампи освітлювальних приладів, вибирайте з колірною температурою від білого в 4000 Кв. до жовтуватого 3000 Кв.
3
Найміть дизайнера! Звичайно, дизайнерське оформлення завжди актуально. Муляжі і банери з апетитним зображенням продуктів - вже класика продовольчого магазину.
4
Подбайте про полицях для товарів. Якщо ви переводите магазин на самообслуговування, то особливу увагу на «правило двох пальців». Це коли полку по своїй висоті відповідає продається на ній товару. Адже невелика кількість полиць в магазині може сильно зменшити запас продуктів, і відповідно це негативно позначиться на продажах.
5
Розподіляйте товар правильно. Не піддавайтеся спокусі віддати лише одному постачальнику або товарам приватна марка вашого магазина все полки на рівні очей, як і рівні руки. Це не варто робити ні в якому разі.
6
Врахуйте особливості горизонтальної викладення товару по марці. Така викладка товару від одного виробника займають одразу одну або навіть дві найвигідніші горизонтальні полки. Вони розташовані на рівні очей і по всій довжині секції. Тоді товарам інших марок припадати займати менш популярні місця на полицях. Завжди враховуйте, що цей тип викладення не несе значних переваг особливо для дистриб'юторів товарів загального розповсюдження.
7
Врахуйте так само особливості вертикальної викладки по типу товару. Замислюючись, як продати свій товар вигідніше ця стратегія дасть свої результати. Адже така викладка надзвичайно небезпечна для незаперечного лідируючого постачальника. І така викладка доносить до покупця, що товари , які слідують за лідером ринку, є реальними заступниками товару - лідера.
Зверніть увагу
Заснована колірна гамма всього торгового залу сильно впливає на загальні обсяги продажів, так як створює в магазині відповідну атмосферу.В приміщенні торгового залу не бажано застосування таких колірних гами як синя і зелена. Краще зупинити свій вибір на всіх теплих кольорах - жовтому, червоному, і помаранчевому.
Корисна порада
При виборі стелажів зверніть увагу: адже на одному і тому ж стелажі буває і 4 і 9 полиць. Це означає, що замість 4 погонних метрів викладеного товару в магазині вийде відразу 9 метрів. Погодьтеся, що це вже зовсім інший запас магазину і асортимент. Так ви точно знаєте, як продати свій товар вигідніше ще з більшим доходом. Прийняті практично всіма так званий «вертикальний корпоративний блок» на даний момент не відповідає високим вимогам по максимальній прибутковості з кожної полиці. І простий розподіл полиць серед постачальників вже не принесе потрібного доходу вам, ні постачальнику.