Як провести рекламу.

Ви почали свій бізнес. Зареєстрували фірму, почали випускати товар або надавати послугу. Наступний етап на шляху вашого розвитку - це реклама. Без неї про ваш продукт ніхто не дізнається, необхідно заявити про себе.
Інструкція
1
Цільова аудіторія.Для того щоб прорекламувати свій товар чи послугу, визначитеся з вашою цільовою аудиторією. Кого ви розраховуєте залучити? Уявіть собі потенційного покупця в подробицях - якої він статі і віку, яке має освіту і рівень доходу, з яких джерел бере інформацію, їздить чи на власному автомобілі або воліє громадський транспорт? Ви повинні не тільки ідентифікувати свого покупця, але і зрозуміти, що він відчуває, як мислить, що для нього є основним мотивом? Навчитеся передбачати його бажання, прогнозувати можливості. Чим точніше ви розрахуєте свою цільову аудиторію, тим менше фінансів витратите на рекламну акцію, і тим більше буде її ефективність.
2
Канал коммунікаціі.Вияснів, хто є вашою цільовою аудиторією, проведіть моніторинг - де люди черпають інформацію, яка сподвигает їх на покупку? Можливо це домогосподарки, які дивляться телевізор в денні години, або ділові люди, тоді краще вибрати піковий час - з 7 до 9 ранку або з 19 до 23 годин ввечері. Може бути це автолюбителі, котрі слухають в дорозі радіо? Або молодь, читаюча відгуки про продукт на форумах і сайтах? Може бути, ваша цільова аудиторія - це сімейні люди, раз в тиждень виїжджають на крупний гіпермаркет за продуктами і з задоволенням приймають участь у промоакциях? Виявіть свій канал комунікації.
3
Контент реклами.Во всі часи головним стимулом для покупки був і залишається цікавий рекламний контент. Якщо реклама красива, незвичайна, цікава, вона просуне себе сама. Будь то ролик в інтернеті, промо-акція на вулиці або в торговій точці, знижки для підвищення лояльності покупців. До того ж ваш товар або послуга повинні бути дійсно хорошої якості. Припустимо, хтось купив те, що ви виробляєте, йому сподобалося, і він порекомендував це ще 10 своїм знайомим, а ті ще 10. Або ваш товар спробував людина, провідний популярний блог, і залишився вельми задоволений, він пише про це у своєму блозі і, так як для багатьох своїх читачів він є лідером думок, вони також бажають придбати подібний товар.
4
Визначення целей.Рекламу проводять не тільки з метою збільшення продажів. Визначтеся зі своєю реальною метою - захоплення частки ринку, збільшення обсягу продажів, відбудова від конкурентів, виведення на ринок нового товару, сезонний розпродаж. Ніколи не ставте більше однієї цілі на одну рекламну компанію. Залежно від вашої мети плануйте свою компанію, пропонуйте додаткові послуги або вигоди, щоб відрізнитися від конкурентів і завоювати довіру покупця, влаштовуйте дегустації і семплинги, якщо виводите на ринок новий продукт, грайте з ціною, якщо хочете завоювати ринок, починайте розпродажу раніше.