Як варити компот з сухофруктів. Як зробити компот.

  •  Взимку і навесні, коли свіжих фруктів мало, а ті, що є,? привізні і в них мало корисних речовин, запас вітамінів можна поповнювати з сухофруктів. Сухофрукти? солодкий і ситний продукт, який містить необхідні організму вуглеводи, вітаміни групи В, магній, йод, залізо, калій, допомагає зміцнювати імунітет і підтримувати здоров'я. А ще із сухофруктів виходить дуже смачний старовинний напій, який зберігає всі цінні властивості,? компот.
  •  Варити компот із сухофруктів досить легко. Для нього буде потрібно суміш сухих ягід або плодів? її можна купити, а можна заготовити самому влітку або восени. Можна використовувати і один вид сухофруктів, наприклад, груші або яблука.
  •  Варити компот із сухофруктів потрібно за правилами Напій вариться з розрахунку 400 г сухофруктів в рівних співвідношеннях (родзинки, чорнослив, курага, груші, яблука) на 3-4 літри води і 2 склянки цукру (можна також додати лимонну кислоту на кінчику ножа). Спочатку в киплячу воду додається цукор, після його розчинення? сухофрукти.
  •  До цього сухофрукти потрібно перебрати, великі нарізати, обов'язково промити в теплій воді кілька разів (попередньо їх можна замочити в холодній воді хвилин на 15). В суміші сухофруктів різні види розкладаються окремо? у них різна технологія приготування. Необхідно варити компот із сухофруктів правильно, враховуючи ці технології.
  •  Наприклад, груші та яблука варяться близько півгодини, тільки після цього в компот додають урюк, сушені вишні, курагу і чорнослив? час готування для них становить 10-12 хвилин, родзинки вариться максимум 5 хвилин, тому його додають в самому кінці приготування. Якщо готувати компот таким чином, сухофрукти збережуть свої корисні речовини, що не розваряться, а напій придбає приємний колір і аромат. Компот із сухофруктів має бути прозорим, в міру солодким з легкою кислинкою.
  •  Як зробити компот смачніше Варити компот із сухофруктів смачно нескладно, якщо дотримуватися час готовності кожного виду. Але можна зробити напій ще смачніше і вишуканіше. Для цього в компот додають фруктові соки, цедру лимона або апельсина, гвоздику, корицю? їх додають в останню чергу, як і лимонну кислоту.
  •  Готовий компот залишають остигати і настоюватися приблизно на 30 хвилин, а найбільш яскравим його смак стає через день.
  •  Багато господинь рекомендують перед готуванням залити сухофрукти на пару хвилин окропом, і тільки потім промити прохолодною водою.
  •  Якщо в компот кладуться солодкі яблука, то цукру можна покласти трохи менше, а якщо сушені абрикоси? то побільше, бо вони кислуваті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2HtCJuWCZjQ