Як зістарити джинси.

Мода на джинси ніколи не проходить. Різноманітність стилів і покроїв стало звичним в джинсовому світі. Справжні джинси за визначенням не повинні виглядати абсолютно новими. Верх стилю - потерті, навіть нарочито зістарені джинси . Існує безліч надійних способів зістарити джинси в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - Наждачний папір;
  • - Пемза;
  • - Ножиці, бритва;
  • - Відбілювач;
  • - Ватяна паличка.
Інструкція
1
Щоб зістарити джинси за допомогою наждачного паперу, надіньте їх на себе і потріть наждачкою тканину. Можна використовувати як дрібну наждачний папір, так і грубу - ефект буде різнитися.
2
надіти на себе джинси можна потерти звичайної пемзою, поки не досягнете потрібного результату.
3
Розкладіть джинси на столі і роздряпати їх в потрібних місцях ножицями або бритвеними лезами, поки не з'являться нитки і не з'являться штучні дірки.
4
Розведіть відбілювач в гарячій воді і помістіть в нього джинси . Вони будуть нерівномірно відбілюватися, створивши ефект старовини.
5
Використовуйте шматок тканини, змочений в нерозведеному відбілювач, промокніть джинси в декількох місцях або ретельно потріть їх. Можна за допомогою відбілювача наносити малюнки і літери на джинсову тканину, вирізавши їх трафаретом.
6
За допомогою ватної палички, також змоченою в відбілювач, можна намалювати штучні розводи, малюнки, зістарити краю.
Спочатку джинси були тільки робочим одягом. Проте зараз багато чого змінилося, і джинси - це вже красивий і модний предмет гардероба, цілком підходящий для повсякденного носіння. Крім цього сьогодні вже нікого не здивуєш потертими і рваними в розумних межах джинсами. Для того щоб зробити їх такими, існує декілька способів.
Іноді джинси вимагається зістарити не під тиском моди, а просто для того, щоб зрівняти колір на якихось частинах. Наприклад, ви отпорол кишеню: під ним колір тканини, природно, більш темний, особливо якщо ви носите джинси вже тривалий час. Отже, для того щоб зістарити джинси, виперіть їх в дуже гарячій воді. Порошок використовуйте по мінімуму: тільки для того, щоб відіпрати бруд. Зате як слід потріть джинси на пральній дошці, а після цього побалакайте їх у воді. Активно використовуйте жорстку щітку там, де необхідно зрівняти колір. Завдяки такому методу ви зробите свої джинси в два рази світліше. Природно, вони будуть виглядати старее.Более кардинальний і також дуже дієвий метод - це прокип'ятити джинси. Не забудьте додати трохи прального порошку. Тільки врахуйте, що після кип'ятіння джинси можуть сісти. Втім, розтягнути їх в домашніх умовах не складе ніяких труда.Прідать джинсам старий вигляд можна за допомогою дірочок, зроблених штучним способом в різних місцях. Обов'язково розпатлані дірочки з боків, виймаючи нитки. Можна обрізати джинси по низу і випустити бахрому: це створить відмінний ефект поношенності.Потертості додадуть джинсам стильний вигляд і одночасно зостарять їх. Візьміть наждачний папір з крупним абразивом, пемзу або цегла. Гарненько потріть вигини джинсів, складки, кишені, шви. Можна виконувати цю, надівши джинси на себя.Также потертості можна зробити, використовуючи канцелярський ніж або лезо. Розкладіть джинси на рівній поверхні і трохи подрежьте шви, краї та кишені джинсів. Після нанесіть на ці місця відбілювач, розведений гарячою водою і виперіть джинси. Після сушки вони придбають обшарпаний і старий від.Еслі ви хочете пофарбувати джинси, підійде розчин марганцівки, міцну каву або чай. Досить залишити джинси в гарячій воді з даними речовинами на півгодини. Можна замочити штани і в якому-небудь барвному розчині. Якщо необхідний ефект старих джинсів, не варто турбуватися про рівномірність окрашіванія.Состаріть джинси також допоможе і відбілювач. Звичайно, використовуйте його в розумних кількостях. За допомогою такого хімічного впливу можна зробити джинси на кілька тонів світліше. Тоді вони автоматично будуть виглядати більш старими. Якщо ні відбілювача, використовуйте порошок, призначений для прання білих речей.