Як здати в оренду землю.

Якщо ви хочете здати в оренду земельну ділянку, тоді, в першу чергу, складіть договір оренди ділянки. Укладіть його на якийсь певний термін, а в майбутньому ви можете продовжити його на невизначений термін. Стаття 607 ЦК РФ говорить про те, що в оренду можна здати земельну ділянку, яка не втрачає своїх початкових властивостей в процесі його використання.
Інструкція
1
Ви вправі встановити в договорі особливості здачі земельної ділянки, про це говорить пункт 2 статті 607 ГК РФ. Вкажіть в договорі оренди дані, які дозволяють визначити майно, яке підлягає здачі в оренду . Якщо ці пункти не узгоджені з орендарем, то договір про оренду вважається не укладеним.
2
Обговоріть з орендарем, а далі пропишіть в договорі обов'язкові умови, що стосуються використання земельної ділянки. У статті 621 ГК РФ прописано, що орендар при його бажанні може продовжити термін оренди земельної ділянки при письмовому повідомленні орендодавця. Якщо він належним чином виконував свої обов'язки, то він має перевагу в порівнянні з іншими особами.
3
Якщо ви не проти, щоб орендар користувався майном після закінчення терміну дії договору, то цей договір автоматично продовжується на невизначений термін.
4
Попередьте орендаря за місяць про те, що ви хочете відмовитися від договору. Вкажіть в договорі обов'язкова умова про орендну плату (п. 3 ст. 65 ЗК РФ). Якщо не досягнуто згоди про розмір плати, то договір вважається не укладеним (ст. 432 ЦК).