Як скласти стіну.

Скласти стіну з цегли можна і своїми руками, якщо дотримуватися певної технології, мати при собі необхідний інструмент, а головне, робити роботу акуратно і уважно.
Вам знадобиться
  • Будівельний кельму - кельма, спиртовий рівень, шнурчпричалка, будівельний рівень.
Інструкція
1
Спочатку готується розчин, це суміш однієї частини цементу, п'яти частин піску і води. Для того щоб розчин був еластичним, в нього додають вапно або глину, але можна додавати рідке мило або пральний порошок.
2
Зведення стіни починається з кладки першого ряду цегли. Для цього необхідно натягнути розмічальний шнур і вздовж нього покласти розчин товщиною в один сантиметр. На розчин покласти першу цеглину і вирівняти його, використовуючи будівельний рівень, його необхідно вирівняти абсолютно по горизонталі і вертикалі. На відстані від першої цеглини в шість цеглин покласти наступний цегла. Використовуючи шнурчпричалку і спиртовий рівень, необхідно переконатися, що обидва цегли лежать в одній площині. Далі викласти цеглини. Таку процедуру необхідно повторювати, поки перший ряд цегли не буде викладений до кінця стіни.
3
Краї стіни нарощують на кілька щаблів, перевіряючи спиртовим рівнем горизонтальність і висоту кладки. Між нижніми протилежними ступенями натягається шнур, по ньому буде укладатися наступний ряд цеглин.
4
Наступні ряди цеглин укладаються за наступним прінціпу.Положіть розчин на три цегли завтовшки в 1см. На що укладається цегла з тичкова грані нанести шар розчину товщиною близько одного сантиметра. Покласти цегла на заздалегідь розкладений розчин і добре притиснути, щоб цегла щільно сіл в розчин. Постукуючи ручкою кельми притиснути його тичковою гранню до сусіднього цеглі. Прибрати зайвий розчин і перевірити горизонтальність будівельним рівнем, а вертикальність - правилом. При необхідності прістучать. Після закінчення кладки стіни, розгладити розшивкою шви між цеглою.