Як зробити паровозик.

Паровозик - це іграшка як для хлопчиків, так і для дівчаток, адже паровозик можна зробити будь-якої форми і кольору. Зробити її просто і в домашніх умовах, а якщо залучити дітей, буде ще й весело.
Вам знадобиться
  • довга коробка заввишки близько 15 см, дві коробки поменше і одна маленька коробка, скотч, картон, ніж для паперу, ножиці, ручка або олівець, лінійка, дві склянки від йогурту, рулон від туалетного паперу, мотузка довжиною 3 метри, дві кришки від п'ятилітрових каністр, 8 паперових або ж пластикових тарілок.
Інструкція
1
Візьміть довгу коробку і зробіть в ній два отвори збоку. Виріжте ще дві дірочки на дні картонного каркаса. Відріжте від мотузки 120 см, просмикніть кінці у дірочки на дні коробки і зав'яжіть на них вузлики. Це буде ручка вашого паровозика.
2
Тепер відріжте ще один шматочок мотузки довжиною приблизно 70 см і Протягніть його в бічні дірочки, щоб її кінці виявилися зовні. Приклейте кришки від каністр напроти двох бічних дірочок. На одній з середніх коробок накресліть квадратне віконце і виріжте його за допомогою ножа для паперу.
3
З протилежного боку зробіть віконце машиніста (за допомогою того ж ножа) і приклейте готову кабіну до найдовшої коробці. Перед кабіною закріпіть маленьку коробочку і приклейте до неї трубу, заздалегідь виготовивши її з картону.
4
Прикріпіть паперові або пластикові тарілки до бічних частинах найдовшої коробки (по три з кожного боку). Останню залишилася середню коробку переверніть відкритою частиною вгору і виконайте в днище коробки два невеликих отвори, щоб вони співпали з отворами на довгій коробці.
5
Катушку з туалетного паперу розріжте навпіл. Потім візьміть кінці мотузки, які стирчать з довгої коробки, пропустіть їх крізь ці половинки і Протягніть в дірочки середньої коробки. Усередині зав'яжіть вузлики.
6
Зробіть ще дві дірочки на верхній частині протилежної сторони, протягніть через них кінці залишилася мотузки і зав'яжіть всередині коробки вузли. До задньої частини вагончика приклейте стаканчики від йогурту.