Як створити відділ компанії. необхідність створення відділу.

Сучасні бізнес-реалії такі, що потреба в нових специфічних відділах періодично виникає не тільки у великих, а й зовсім невеликих компаній. Та й діючі відділи нерідко піддаються реорганізації і всіляким структурним перебудовам. Однак відділи компаній не можуть з'являтися нізвідки і так само раптово зникати.

Існують певні правила, у відповідність з якими створюються нові підрозділи організацій.

Для створення відділу не потрібно міняти статут компанії

Керівнику компанії слід пам'ятати, що формування нового відділу не вимагає внесення будь-яких змін в установчі документи. Створити відділ можна і на основі вже існуючого статуту фірми чи підприємства. Крім цього, створення нового структурного підрозділу не тягне його постановки на окремий податковий облік, не передбачає його реєстрацію в інших державних органах. Однак діяльність нового відділу повинна бути відповідним чином регламентована і оформлена в окремому положенні.

Щоб створити відділ, необхідно розробити його положення

Створення нового відділу передує написання спеціального положення, яке буде обумовлювати основні цілі його роботи. Складати положення повинні юристи підприємства, грунтуючись на чинному законодавстві і відповідних нормативних актах. В положенні слід вказати найменування відділу, функції керівника, структурний підрозділ компанії, в підпорядкуванні якого відділ буде состоять.Затем юристам компанії необхідно розробити посадову інструкцію для співробітників відділу. Вона повинна містити гранично чіткий і конкретний список обов'язків, які на них покладаються. І посадова інструкція, і положення про новий відділі підписуються керівником підприємства, а також начальником юридичної служби та головним бухгалтером.

Щоб створити відділ, необхідно скласти розклад роботи

З вмістом посадової інструкції і положення про відділ в обов'язковому порядку повинні бути ознайомлені всього його співробітники. При цьому вони повинні поставити свої розписи в спеціальному журнале.Чтоби створити відділ, залишається скласти розклад роботи для його співробітників. Як правило, цим займаються фахівці з праці або юристи компанії. При складанні розкладу враховується специфіка роботи відділу, побажання його співробітників. Після закінчення розробки розклад потрібно довести до відома працівників. Відразу після цього вони можуть приступати до виконання своїх службових обов'язків.