Як зробити ящірку.

Чим би зайняти дітей дощовими літніми днями? Це питання не стоїть перед тими батьками, у яких під руками є пластилін, маса для ліплення або навіть полімерна глина, яку можна запекти! За допомогою наших рекомендацій навіть маленька дитина зробить симпатичну ящірку з веселими очицями.
Інструкція
1
Отже, для роботи знадобиться пластилін, маса для ліплення або полімерна глина різних кольорів, наприклад, чорний і білий для очей, для тулуба рожевий, жовтий, зелений, блакитний і синій. Приготуйте також стеку або ніж для пластиліну, зубочистку або тонку спицю, паперові рушники для рук і миску з водою для змочування рук.Скатайте кульки з пластиліну кожного кольору (крім білого, рожевого і чорного). Далі кульки перетворите в тонкі ковбаски однакової довжини.
2
Приступайте до формування тулуба. З білого кульки зробіть «морквину», зверху трохи прировняем поверхню. Потім накладіть зверху «морквини» заздалегідь приготовлені різнокольорові ковбаски. Ковбаски розташовуються перпендикулярно, а зайве обрізається. Таким чином вся верхня частина туловіща- «морквини» покрита різнокольоровими смужками. Трохи притисніть їх до тулуба.
3
Зробіть смужки на тулуб. За допомогою зубочистки проведіть лінії на кольорових смужках, як би розділяючи їх на невеликі квадратики. Слідкуйте за тим, щоб лінії були рівними.
4
Зробіть мордочку ящірки. З рожевого пластиліну скачайте кульку, потім трохи витягніть одну з бічних сторін кульки вперед, формуючи гостру мордочку. Зверху також необхідно згладити поверхню. Притисніть мордочку до тулуба.
5
Зробіть лапки ящірки. З синього пластиліну зробіть чотири невеликих кульки, потім сформуйте з них плоскі ковбаски. Зігніть дві ковбаски наліво, а дві направо - це заготовки лапок. Прикріпіть їх до живота ящірки, щільно притисніть, але стежте за тим, щоб при цьому не деформувалася спинка. Зубочисткою зробіть смужки-пальці і смуги вздовж і поперек лапок, повторюючи малюнок на спинці.
6
Зробіть оченята. Скачайте білі кульки, прикріпіть їх до голови ящірки. Потім зробіть чорні кульки, трохи сплюсніте їх і притисніть до очках. Зубочисткою зробіть два отвори на вістрі мордочки - це носик. Ящірка готова!
7
Якщо матеріал виготовлення - полімерна глина, то готову ящірку запечіть в духовій шафі при температурі 130 ° С. А ящірка з приклеєним на животик магнітом - відмінна прикраса для холодильника і оригінальна ідея для подарунка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Fu-YI1iDzgA