Як сушити троянди.

В житті кожної жінки і дівчата бувають моменти, коли їй дарують троянди . Хочеться зберегти прекрасні, але примхливі квіти не тільки у своєму серці, а й у вазі. Для цього пропонуються декілька простих, але корисних порад, щоб сушити троянди і робити це правильно, без втрати виду цих дивовижних квіток.
Вам знадобиться
 • - ножиці;
 • - провід або дріт;
 • - вішалка;
 • - коробка;
 • - білий пісок.
Інструкція
1
Буде потрібно зовсім небагато зусиль і часу, а ви вже зможете насолоджуватися квітами і знаходити в них розчулення. Є навіть і такий варіант, який передбачає поєднати сушені троянди і свежіе.Ітак, існують два найбільш поширених методу для сушіння троянд. Перший спосіб передбачає сушити квіти за допомогою повітря. Тут вам будуть потрібні ножиці, трохи дроти, залежно від кількості наявних бутонів, вішалка та приміщення, яке повинно бути темним і сухим.
2
Спочатку обріжте стебла троянд настільки близько до бутонам, наскільки це максимально можливо. Далі просуньте в бутон дріт довжиною близько 15-20 см. Її кінці намотайте на вішалку, між кожним бутоном залишайте простір, щоб повітря спокійно міг обдувати його з усіх сторін. Бутони троянд при цьому повинні знаходитися «догори дригом».
3
Готову вішалку помістіть в приміщення, для такої мети добре підійде порожній білизняний шафа. Як правило, троянди ґрунтовно підсушуються за 3 тижні.
4
Трохи більше зусиль вимагає другий спосіб засушування троянд, за допомогою піску, однак і результат подібного процесу набагато відрізняється від сушки троянд першим способом. Зрізайте квітка в момент його красивейшего цвітіння, стебло від бутона повинен складати приблизно 2,5 см.
5
Приступайте до процесу сушіння тільки після того, як стебла і листя будуть повністю сухими, тобто на них не буде води чи роси. Так само, як і в першому випадку, в бутон помістіть провід.
6
Потім візьміть відкриту коробку, помістіть туди бутони троянд і починайте заповнювати порожній простір білим піском - поки квітки не зможуть стояти вертикально. Заповнюйте обережно порожній простір безпосередньо в самому бутоні троянди , щоб він тримав початкову форму. Дайте квітам ґрунтовно підсохнути 1-3 тижні і обережно, перехиливши коробку, виймайте троянди .
Квіти - це не тільки найкращі подарунки на свята, а й знаки уваги просто так. І так хочеться, щоб прекрасні букети радували око і прикрашали інтер'єр кімнат якомога довше. Для цього є кілька способів збереження квітів. Один з них - правильно засушити квіти, тоді композиція з них буде стояти дуже довго.
Вам знадобиться
 • Темне провітрюється
 • Вата
 • Вода
 • Гліцерин
 • Манна крупа
 • Пісок
Інструкція
1
Найпростіший спосіб сушіння квітів - в темному прохолодному добре провітрюваному приміщенні. Перед тим, як сушити квіти таким способом, потрібно видалити зі стебел все листя, зв'язати їх по кілька штук і розвісити. На протязі квіти висохнуть швидко, а завдяки темряві яскраві фарби не зблякнуть.
2
Також можна сушити квіти в піску. Для цього потрібно насипати трохи піску в глибокий посуд, потім кладемо квітка і присипаємо його повністю. Повинно пройти не менше тижня, тільки потім квітку можна виймати, акуратно розгрібаючи пісок. Якщо складно знайти пісок, то з таким же успіхом можна використовувати манну крупу.
3
Також квіти можна сушити за допомогою вати. Для цього потрібно взяти невелику коробочку і зробити в ній отвори. Потім на дно коробки кладеться шар вати, в отвори акуратно просмикуються стебла квітів, головки можна теж обернути ватою. Після цього коробка підвішується. Готовність сушки визначається станом стебла. Якщо він добре висох, то і квітка теж висушений.
4
Якщо сушінні будуть піддаватися більш товсті гілки або гілки з ягодами, то потрібно занурити гілки в розчин з двох частин води і однієї частини гліцерину на кілька днів. Ягоди після такої обробки НЕ облетять.
Зверніть увагу
Намагайтеся сушити квіти в приміщенні з максимально низькою вологістю.
Корисна порада
Якщо у квітів багато дрібних деталей, або після сушіння вони стали крихкими, використання звичайного лаку для волосся підвищить їх міцність. Потрібно розпорошити лак на квіти з відстані 30-50 см.