Як зробити меблі будинку.

Зробити меблі будинку - це не так складно, як думають багато хто. Однак і в цій справі без особливих навичок, умінь і певного набору знань не обійтися. Крім того, не варто починати виготовлення меблів самостійно з масштабного проекту. Краще почати з азів, наприклад, з звичайної табуретки для кухні.
Вам знадобиться
  • Інструменти і матеріали.
Інструкція
1
Для того щоб виготовити звичайну кухонну табуретку, вам неодмінно знадобляться матеріали-заготовки. В першу чергу, варто подбати про наявність брусків 35 на 35 міліметрів в кількості чотирьох штук, висотою в 450 мм і з завужені в нижній частині до 20 міліметрів, які будуть ніжками вашої майбутньої табуретки. Крім того, знадобиться заготовка і для сидіння. Зазвичай розміри сидіння дорівнюють 320 на 320 міліметрів. Також необхідні і матеріали для облицювання або ж фарба (морилка) для фарбування.
2
Збираємо табуретку. Зазначені вище заготовки кріпляться між собою царгами. Крім того, в середній частині для більшої міцності рекомендується використовувати проножки. Для з'єднання між собою кришки з ніжками табуретки ми рекомендуємо використовувати вам ненаскрізні шипи, посаджені на клей.
3
Облицювальні роботи. Оскільки табуретка - це типова меблі для кухні, важливо, щоб її поверхня легко чистити. У зв'язку з цим для облицювання сидінь табуретки використовуйте пластик або шпон, які зазвичай легкі в догляді. Однак можна також і просто покрити попередньо відшліфований табурет морилкою. Для не дуже темного кольору достатньо буде двох шарів. Якщо вам до душі більш темна меблі , шарів повинно бути не менше трьох.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що меблі, зроблені своїми руками, має душевною теплотою і додає особливу атмосферу дому.
Корисна порада
В тому випадку, якщо всі заготовки будуть виконані якісно - подальша робота пройде легко і бистро.В якості зазначеного вище клею цілком можна використовувати епоксидну смолу. При цьому також її можна використовувати і як шпаклівки для кутів меблів, змішавши з деревної борошном.