Як зробити ремонт в однокімнатній квартирі.

Ремонт в однокімнатній квартирі зробити не так вже просто, як це здається на перший погляд. При цьому найчастіше проблеми виникають там, де їх зовсім не чекали, приміром, з плануванням. Але як же їх вирішити з найбільшою ефективністю?
Вам знадобиться
  • Необхідність ремонту однокімнатної кварти.
Інструкція
1
Найважливіше - планування. Для того щоб зробити ремонт в однокімнатній квартирі, дуже важливо все вірно розпланувати. Справа в тому, що при досить маленькому просторі ваша квартира одночасно повинна бути і робочим кабінетом, і спальнею, і вітальнею. Тут без зонування ніяк не обійтися. При цьому зонування може бути як лише візуальним за допомогою форми і кольору, так і вельми реальним. В такому випадку вам знадобиться використовувати перегородки.
2
Комбінуйте зони. Плануючи ремонт в однокімнатній кварті, дуже важливо, щоб місце знайшлося для всього. У зв'язку з цим варто максимально ефективно використовувати весь простір. Так, наприклад, ви можете балкон зробити своїм робочим кабінетом. З одного боку стоїть встановити невеликий комп'ютерний стіл, виготовлений на замовлення, з іншого - повісити полки. І робочий кабінет готовий. Для жінок в квартирі дуже важлива зона будуара. Її легко можна розташувати у ванній. Однак врахуйте, що в такому випадку вам буде потрібно яскраве освітлення в цій кімнаті.
3
Кольори та малюнки. Для того щоб ваша однокімнатна квартира здавалася більше, варто використовувати найпоширеніші прийоми візуального розширення простору. Так, наприклад, темні кольори в оформленні припустимі для підлоги. Великі малюнки для маленьких кімнат - табу. Варто використовувати також максимум дзеркал, адже з ними простір виглядає складніше і більше.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що для того щоб ремонт був вдалим, дуже важливо розробити докладний план перед його проведенням.
Корисна порада
Не варто захаращувати невеликі квартири меблями - чим її менше, тим більше простору. Ідеально для однокімнатної невеликої квартири підійде стиль мінімалізм.