Як зробити свою кімнату краще.

Для того щоб зробити свою кімнату краще, зовсім не потрібно витрачати багато коштів на капітальний ремонт. Так, знаючи деякі секрети, можна внести лише невеликі корективи, і ваша кімната заграє новими фарбами, а перебування в ній буде приємним і комфортним, як ніколи.
Вам знадобиться
  • Знання особливих правил.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб перетворити кімнату - це зробити в ній перестановку. При цьому можна використовувати основне правило Фен-шуй. Зрозуміло, що не кожен має час і кошти на запрошення в квартиру фахівця для визначення особливих зон і напрямків. Але і в цій філософії є одне правило, яке легко і сам втілить в кімнаті кожен. Так, від дверей до вікна шлях повинен бути декілька звивистим, але вільним.
2
Залежно від того, на південну або північну сторону виходять вікна у вашій кімнаті, варто змінити її колірну палітру. Переклеювати шпалери і міняти меблі тут зовсім не обов'язково, адже можна купити недорогі яскраві чохли для меблів або пошити їх самостійно. Що ж стосується вибору кольору, то для кімнат сонячних і теплих підійдуть свіжі, холодні кольори - блакитний, зелений. У тому ж випадку, якщо в кімнаті темно і завжди прохолодно - виберіть яскраві та насичені жовтий, помаранчевий, рожевий кольори.
3
Будь-яку кімнату здатна перетворити зелень. При цьому незалежно від стилістики приміщення ви можете вибрати і яскраві квіти, і жорсткі трави. Дуже важливий при виборі рослин для кімнати стиль горщиків для них. Приміром, кімнаті ще радянської стилістики може додати шарм і затишок, зістарені горщики з кованими елементами. Для стилю же мінімалізм і занадто «жорсткої» кімнати можна вибрати пухнасті горщики з яскравого хутра та доповнити їх кількома помітними подушками.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що при мінімумі вкладень сверхмодную кімнату створити вам навряд чи вдасться і не розраховуйте на разючий результат від змін.
Корисна порада
Не переборщити з кольором, адже багато колера так само погано, як і мало.Очень важливо не те, як виглядає кімната, а те, яка в ній атмосфера, адже яким би дорогим не був ремонт, затишок і тепло відчуваються завжди.
Оренда квартири - справа затребуване і яке користується попитом, особливо в такому великому місті, як Москва. Знайти квартиру в оренду можна двома способами: через агентство нерухомості або самостійно. Проте за допомогою професійних ріелторів знайти квартиру набагато більше шансів і менше шансів нарватися на шахраїв.
Вам знадобиться
  • Агентство нерухомості, газета оголошень або мають досвід знайомі.
Інструкція
1
Якщо у вас є час, спробуйте знайти квартиру самостійно. Купіть газету оголошень або попитайте своїх знайомих. Із знайдених варіантів виберіть той, який вам найбільше підходить за ціною і пропонованим вами вимогам.
2
Вирушайте за адресою, вказаною в оголошенні. Оцініть район, його стан, розташування, доступність з нього вашого місця роботи. Наприклад, доїхати до центру з багатьох вулиць Красногорська швидше, ніж з багатьох вулиць Новогирєєво, а коштує оренда в Красногорську менше тому, що вважається Підмосков'ям.
3
Знайдіть і огляньте пропоновану квартиру. Постарайтеся звернути увагу на кожну дрібницю, розпитуйте господаря про стан речей і особливо сантехніки. Потім перевірте у нього документи, що підтверджують право власності на приміщення. Якщо вас все влаштовує, укладайте договір.
4
Якщо ви не в змозі самостійно знайти квартиру, зверніться в агентство нерухомості. В розмові з представником агентства назвіть умови, яким повинна відповідати квартира і мінімальну ціну для вас. Потім огляньте пропоновану квартиру і, якщо вона вам підходить, погоджуйтеся на операцію.
Зверніть увагу
Переваги агентств з нерухомості в тому, що на відміну від приватників, вони дорожать репутацією і рідше обманюють кліентов.Осторожно ставитеся до послуг інформаційних агентств, які не є ріелторами, а тільки надають інформацію і надають певну кількість пропозицій по цікавить вас угоді. Така інформація далеко не завжди достовірна і свіжа.
Корисна порада
Не варто довіряти оголошенням про оренду квартири із занадто низькими цінами, це напевно шахрайство.