Як спорядити зимову вудку.

Зимова вудка на два століття перетворилася з простого невигадливого прутика в складну професійну конструкцію з безліччю модифікацій. Для початківця рибалки зимова риболовля як не можна до речі: під товщею льоду риба не бачить, що відбувається на поверхні і стає не так полохлива, як влітку. Тому саме зимова риболовля може прищепити почуття довіри до своєї інтуїції і власної снасті.
Інструкція
1
Зимова вудка складається з удильника, волосіні, котушки, поплавця, гачка. Отже, приготуйте вудку . Часто досвідчені рибалки використовують на зимовій риболовлі вудку «балалайка». Вона відрізняється міцним, пружним, легким удильником і котушкою, захованої в тілі вудки.
2
Візьміть волосінь. Для зимової риболовлі підходить волосяна і жилковая волосінь. Такі волосіні не бояться морозу. Далі приготуйте поплавок. Він повинен бути легким і добре помітним в воді. Взимку поплавок не тримають над поверхнею води, а приховують під нею на 2-3 см, так як над водою він швидко примерзає до льоду.
3
Візьміть гачок. Для зимової риболовлі головною характеристикою гачка є його гострота. Розміри гачка в чому залежать від насадки. Найпоширеніші насадки для лову взимку: опариш, реп'ях, мотиль, черв'як і т.д. Дрібний гачок №2-3 годиться для мотиля, крупніший №5-7 - для хробака.
4
Візьміть грузило. Умови лову диктують розмір і вага грузила. В стоячих водах застосовується легке грузило, при перебігу - більш важкі грузила. Вантаж підбирається таким чином, щоб він із зусиллям Утапливаем поплавок на 2-3 см від поверхні води.
Корисна порада
Риболовля вимагає «набитою» руки, тому пристосуватися до неї та її снастям можна лише на практиці і в результаті спілкування з досвідченими рибалками.