Як зробити паперовий будиночок.

Яскраві і прості у виготовленні паперові іграшки та фігурки є хорошою підмогою для творчого, розумового і фізичного розвитку дітей - зібравши разом з дитиною яскравий паперовий будиночок , ви зможете посприяти прояву дитячих здібностей до творчості і створенню різних виробів. Підключайте до створення будиночок а фантазію - вибирайте папір різних кольорів, з'єднуйте разом будиночок і різних розмірів, щоб в результаті отримати цілий паперовий місто.
Вам знадобиться
  • - різнокольорові аркуші паперу розміром 15х15 см.,
  • - ножиці,
  • - клей,
  • - білий маркер.
Інструкція
1
Для створення найпростішого паперового будиночок а візьміть два квадратних аркуша паперу різних кольорів розміром 15х15 см. Окремо виріжте з паперу іншого кольору невеликий прямокутник для дверей і чотири маленьких однакових квадрата для вікон. Також вам будуть потрібні ножиці, клей, білий маркер або білий папір.
2
Складіть разом два кольорових великих квадрата. Чи не роз'єднуючи квадратів, складіть їх навпіл, поєднуючи краю, Одержаний прямокутник перегніть посередині поперек, намітивши центральну лінію, а потім короткі краю прямокутника загніть до центрального згину.
3
Розігніть згини, після чого зігніть до крайніх лініях перегинів верхні куточки прямокутника. Половинку трикутника, отриманого після перегину кута, відігніть в сторону і розгорніть назовні папір другого кольору.
4
Зробіть те ж саме з протилежного боку заготовки, вивертаючи другий куточок. Ви помітите, що заготовка вже нагадує обриси будиночок а з трикутної двосхилим дахом.
5
Приклейте на стіни будиночок а двері і вікна, а на вікнах намалюйте квадратики білою фарбою або приклейте квадратики з білого паперу, щоб зімітувати віконні рами і скла. На двері також можете намалювати скло, а також домалює дверну ручку.
6
До даху будиночок а за бажанням приклейте вирізану з кольорового паперу трубу. Виготовте кілька схожих будиночок ов різного кольору і розміру, по-різному прикрасьте їх, і зберіть цілий ігровий місто.
Будинок з паперу можна зробити для дитини і разом з дитиною в якості нової цікавої іграшки. А можна зробити і як подарунок своїм близьким.
Вам знадобиться
  • Щільна папір різних кольорів, лінійка, олівець, клей ПВА, гострі ножиці.
Інструкція
1
Для виготовлення невеликого будиночка з паперу необхідно приготувати наступні матеріали: щільний папір різних кольорів, лінійку, олівець, клей ПВА, гострі ножиці.
2
Спочатку на щільному аркуші паперу робиться викрійка-основа для майбутнього будиночка. Викрійка являє собою кілька прямокутників. Два прямокутника повинні бути розміром 30 сантиметрів у довжину, 20 сантиметрів завширшки. Ширина надалі буде заввишки будиночка. Навколо прямокутника по краях зробити додаткові припуски, шириною по 2 сантиметри.
3
Два інших прямокутника вичертити розміром 20 сантиметрів шириною і 15 сантиметрів завдовжки. Припуски по краях викреслювати не треба. Ці прямокутники складатимуть каркас майбутнього будиночка.
4
Акуратно все вирізати гострими ножицями, в куточках припусков зробити надрізи до основної деталі. Припуски загнути строго по розмічених лініях всередину. На ці припуски при складанні будиночка буде наноситися клей і склеиваться деталі.
5
Наступна деталь - дах будиночка. Накреслити великий прямокутник шириною 40 сантиметрів, завдовжки 50 сантиметрів. Відзначити по ширині середину деталі, тобто поставити мітку через 20 сантиметрів. Провести лінію строго посередині. Вирізати деталь даху по контуру без додаткових припусків. Зігнути по центральній лінії навпіл. Тепер всі деталі готові.
6
Потім можна на «стінах» намалювати і вирізати вікна, розфарбувати лиштви. Намалювати і вирізати двері, обережно відігнути, щоб двері відкривалися. На даху можна намалювати черепицю.
7
Потім обережно і акуратно склеїти деталі стін, завдавши по згинах клей ПВА. Коли каркас із стін добре просохне, зверху приклеїти кришу.Наш будиночок з паперу готовий!