Як здерти тонування.

У зв'язку з набранням чинності нового закону від 23 вересня 2010 про підвищення штрафу до 500 рублів за тонування стекол автомобіля, що порушує ГОСТ, може виникнути необхідність зняти тонировочную плівку, щоб не платити збільшені штрафи. Вимірюванню пропускання світла згідно з ГОСТом підлягають лобове та бокові передні стекла. У сервісі процедура видалення тонування може обійтися в 1000 рублів, і якщо ви не хочете платити такі гроші, то можна здерти тонировочную плівку самому.
Інструкція
1
Щоб зняти тонировочную плівку потрібно нагріти скло з плівкою не вище сорока градусів. Для цього можна скористатися побутовим феном або тепловою гарматою. Відповідно потрібно знайти місце, де можна підключитися до електророзетки. Перегрів поверхні скла може обернутися розплавленням плівки, і тому для більшої впевненості краще скористатися градусником.
2
Після нагріву поверхні піддіньте гострим предметом, ножем або лезом бритви краєчок плівки. Починати знімати плівку потрібно з верхнього краю.
3
Почніть повільно тягнути за край плівки, по діагоналі знімаючи її. Не поспішайте при стягуванні плівки. Якщо все робити повільно, то плівка зніметься без обривів і залишить мінімум клею на склі.
4
Після зняття плівки на склі все одно залишаться сліди від клею. Видаліть їх за допомогою будь-якого миючого засобу для стекол. В сервісах також часто використовують засоби для миття посуду. Нанесіть один із засобів на скло і за допомогою чистої ганчірки або серветок протріть насухо скло.
Зверніть увагу
Так як здирання тонування зі стекол автомобіля є непростим операцією, краще щоб вам хто-небудь допомагав при знятті плівки.
Корисна порада
Нагрівати скло потрібно рівномірно, не підносячи близько нагрівальний прилад до поверхні щоб уникнути розтріскування скла. Нагрівання скла з плівкою потрібен для того, щоб на склі не залишалося клею від плівки.