Як рекламувати одяг.

Є деякі категорії товарів, які завжди будуть користуватися попитом. Люди, наприклад, завжди їдять, хворіють і одягаються. Одяг є одним з товарів, який завжди необхідний, здавалося б, це повинно спростити задачу з реклами та просування. Однак це не так, бо ринок з продажу одягу вкрай переповнений, доводиться вдаватися до хитрощів.
Інструкція
1
В справі продажу одягу вкрай важлива викладка товару. Мало того, що моделі повинні бути представлені в якомога більшій кількості розмірів, так ще й висіти вони повинні в певному порядку: блузки з блузками, брюки з брюками. Спочатку на стійку, як правило, вивішуються чорні речі, потім білі, і тільки потім уже кольорові, строго розібрані по квітам. Особливо якщо це магазин жіночого одягу. Психологи встановили, що жінка спочатку вибирає колір, а потім вже звертає увагу на фасон, крій, на відміну від чоловіків. Також у кожному кольорі спочатку вивішуються довгі речі, і далі все коротшими і коротшими, поки не дійде до наступного кольору. Вішалки розташовуються гачком від покупця до стіни або центру стійки, якщо та стоїть в середині залу. Якщо на вішалці мається логотип, він має бути повернений до входу, тобто особою до покупця. Прямо біля входу рекомендується розміщувати речі, які погано продаються. Те, що користується попитом, знайдуть і так, а ось неліквідний товар потребує особливого місці, притягальному для купівельного очі. Біля каси рекомендується розташовувати дрібні і дешеві речі у великій кількості: поки люди стоять в черзі, вони можуть скоротати час, вибравши собі те, що, на їх думку, зовсім не дорого. Іноді загальна сума таких недорогих покупок перевищує суму покупки основних речей.
2
Оформлення вітріни.Немаловажно показати товар обличчям, а обличчям вашого магазину є вітрина. На ній повинні бути не просто речі, нехай навіть вони дуже модні і популярні. Там повинні розташуватися готові образи, продумані до дрібниць, з ретельно підібраними колірними рішеннями і аксесуарами. Не економте на манекенах. Чим дорожче манекени, тим вони якісніші, а на хорошому манекені і одяг сидить краще. Цікаві пози манекенів, цілі постановочні сцени допоможуть залучити покупця, навіть якщо він просто проходив мимо у своїх справах.
3
Сотрудничество.Сотрудничайте з журналами і сайтами. Друкуйте якісні каталоги і буклети, не економте на якості поліграфічної продукції, якщо хочете рекламувати одяг . Подумайте, хто ваша цільова аудиторія, яку пресу вона віддає перевагу? Найчастіше сучасні глянцеві журнали продаються в целофановій індивідуальній упаковці, в яку зручно вкласти буклет з каталогом і запрошенням в ваш магазин. Повірте, це принесе свої плоди дуже скоро. Також можна влаштовувати спільні із засобами масової інформації конкурси, в яких розігруватимуться знижки або навіть подарункові сертифікати в ваш магазин.
4
Інтернет.Обязательно забезпечте свою присутність в мережі інтернет. Мало створити свій сайт, це повинен бути хороший сайт з прекрасним дієвим функціоналом. Припустимо, каталог одягу, де манекен створюється за допомогою фотографії вашого покупця, зробленої в режимі онлайн за допомогою його веб-камери. Це дуже зручно, людина не тільки зможе переглянути поданий у вашому магазині асортимент, а й одразу підібрати свій фасон, колір, модель.Также більше спілкуйтеся. Знайдіть форуми, блоги та групи в соціальних мережах, де вже обговорюється або може обговорюватися ваш товар, ведіть активні дискусії, пропонуйте покупцям висловитися, враховуйте їх думки, саме в них можуть бути закладені готові ідеї з просування і вдосконаленню вашого бізнесу.