Як розташувати будинок на земельній ділянці.

Організація потрібна у всьому! І організація земельної ділянки не є винятком. Адже від правильного розташування всіх майбутніх об'єктів на ньому буде залежати і його зручність. Будинок завжди є основою композиції земельної ділянки. Тому до його розташуванню потрібно поставитися серйозно. Як розташувати свій будинок, щоб експлуатація всієї ділянки стала в майбутньому найбільш комфортною?
Інструкція
1
Перш за все, не розташовуйте будинок близько до вулиці. Краще, щоб відстань від неї до будинку становило приблизно 5-10 м, це буде найоптимальніший варіант. Якщо ви розташуєте будинок глибше, то тоді позбавите себе, наприклад, захисту від вуличного шуму і пилу, а також контакту з вулицею і багато іншого.
2
Відстань між сусідніми будинками не повинно бути менше 15 м. Це потрібно для того, щоб у разі пожежі вогонь не поширився з одного будови на інше. З цих же причин не слід розміщувати будинок ближче 7,5 м до кордону з сусідньою ділянкою.
3
Що стосується розташування будинку по сторонах світу, то в якому б кліматичному поясі ви не жили, не розташовуйте житлові кімнати на північній стороні. Також не забувайте і про вітри. Не варто ставити будинок або розташовувати житлові кімнати поперек зимових вітрів. Краще виберіть південну або східну сторони.
4
Якщо ширина вашої земельної ділянки значно більше ширини будинку, то будинок краще розташувати скраю. Це дозволить краще використовувати простір, що залишився, наприклад, для побудови будь-якого господарського або скотарського приміщення. Але врахуйте, що відстань від такої будівлі до вашого будинку не повинно бути менше 15-20 метрів.
5
Головне, з самого початку поставтеся до даного питання з усією серйозністю. При дотриманні цих основних і, по суті, нескладних правил, ви, безсумнівно, станете володарем самого красивого в окрузі земельної ділянки разом з стоячою на ньому домом.