Як зробити фотошпалери.

Фотошпалери - це красива і незвичайна альтернатива звичайним шпалерам, а їх перевага полягає в тому, що ви можете замовити виготовлення таких у майстра, надавши власну графічну розробку, яка стане основним зображенням шпалер. А можна їх зробити і самому. Крім того, вміння створювати незвичайний фотомонтаж допоможе вам не тільки в створенні фотошпалер, але і в прикрасі робочого столу комп'ютера.
Інструкція
1
В програмі Adobe Photoshop відкрийте фотографію, з якої ви хочете зробити декоративний фотомонтаж. Використовуючи інструмент швидкої маски або Lasso Tool, виріжте з фотографії основний об'єкт, а потім відкрийте фотографію з основним красивим фоном, і скопіювавши вирізане зображення, вставте його на новий фон.
2
Відкрийте меню Edit і виберіть опцію Free Transform. Змініть положення і розмір об'єкта на новому фоні, щоб їх пропорції відповідали й монтаж виглядав реалістично. Натисніть Enter, а потім відкрийте меню Layer і виберіть New Adjustment layer.
3
Виберіть пункт Curves. Відкоригуйте кольору нового шару. Створіть ще один коригувальний шар, вибравши в меню New Adjustment Layer пункт Channel Mixer. В якості Output Channel встановіть Blue, а значення кольорів встановіть зверху вниз наступні: +14, -18, +84.
4
Ще раз створіть коригувальний шар Selective Color. Встановіть в графі Colors значення Greens і змініть значення кольорів зверху вниз: -13, 0, +7, +100. Потім вибірково відкоригуйте Cyans, встановивши значення +100, +39, -54, +100. Повторіть корекцію, створюючи нові коригуючі шари в Hue Saturation і в Color Balance. У вікні колірного балансу встановіть значення -30, -57, -37.
5
Створіть новий шар, після чого натисканням комбінації клавіш Shift + Ctrl + Alt + E створіть новий активний шар з вмісту видимих шарів. Продублюйте його (Duplicate layer) і відкрийте меню фільтрів. Виберіть розділ Blur -> Radial Blur і налаштуйте радіальне розмиття так, щоб його радіус дорівнював 18. Натисніть ОК.
6
Інструментом ластику (Eraser) з жорсткістю 0% зітріть радіальне розмиття над фігурою, вставленої на фон, який ви обробляли.
7
Ще раз створіть новий активний шар, а потім відкрийте Edit -> New Adjustment Layer -> Gradient Map і створіть градієнт, встановивши режим змішування на Overlay. В меню фільтрів виберіть Render -> Lens Flare, опустившись на попередній шар. Помістіть відблиск на потрібне місце зображення. Об'єднайте всі шари і збільште різкість, використовуючи фільтр Smart Sharpen.