Як зробити стіл-трансформер.

стол- трансформер - просто унікальна категорія меблів, що дозволяє використовувати її навіть в самих незвичайних місцях і невеликих кімнатах. Останніми роками попит на столи- трансформер и значно збільшився. Це пов'язано, звичайно ж, з тим, що такі столи зручні в застосуванні і не займають багато місця, дозволяючи в момент, коли стіл не потрібен, використовувати більший простір кімнати. Разом з попитом виросли і ціни на такі столи, що часто ставить покупців перед вибором «купити чи не купити». Вихід з такої ситуації є. стол- трансформер можна виготовити своїми руками.
Вам знадобиться
  • МДФ, клейку плівку, окантовочний пластик, клей, бруски дерев'яні для піхов, гуму або меблеві ролики, навіси, куточки, електролобзик, ножівку і т.д.)
  • )
Інструкція
1
Виріжте за допомогою лобзика з МДФ стільницю потрібної форми (дві частини). Обклейте отриману стільницю плівкою ПВХ. Окантуйте отриманий варіант стільниці пластиком.
2
З'єднайте обидві частини стільниці меблевими навісами, придбаними заздалегідь в будівельному магазіне.Прікрепіте стільницю за допомогою меблевих куточків до підлогового кухонного шафі.
3
Змонтуйте стійку за допомогою двох брусків, саморізів і клею, яка спиратиметься на два меблевих ролика, для того, щоб стіл без праці висувався і засовався, не псуючи підлогу. Покрийте ніжки відповідного кольору фарбою.
4
Стіл готовий. Якщо знадобитися, ви можете складати його повністю, притискаючи до підлогового кухонного шафі, розкладати одну частину або цілком весь стіл. При всьому цьому ви можете самостійно вибирати вид стільниці і ніжок в залежності від умов і розміру вашої кухні.