Як зробити фотографію більш чіткою.

Іноді буває так, що вдалу по композиції фотографію псує тільки те, що вона вийшла занадто темною і нечіткою. Однак таку фотографію можна врятувати - за допомогою Adobe Photoshop ви можете навчитися підвищувати чіткість і яскравість фотографії, роблячи її якісніше і красивіше. Потренувавшись, ви зможете коригувати яскравість і чіткість будь-яких фотографій за лічені хвилини.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в Фотошопі і в меню Edit виберіть розділ Color Balance. Поставивши галочку на пункт Shadows, встановіть значення колірних рівнів: -9, -5, -2. Потім поставте галочку на пункті Midtones і встановіть значення -15, -4, +13. В меню Edit потім відкрийте розділ Hue Saturation і, вибравши опцію Master, встановіть значення зверху вниз: 0, -31, 0.
2
Відкрийте вікно настройки кривих (Curves) і встановіть значення Input 89, Output 174. Викличте вікно рівнів (Levels) і встановіть значення Input Levels: 12, 0,87, 255. Перейдіть в меню New Adjustment Layer> Selective Color .
3
Відкоректуйте розділ Cyan: встановіть скрізь значення 0%, а значення чорного кольору зменшіть до -100%. Створіть новий шар і зафарбуйте небо на фотографії блакитним кольором в режимі змішування Soft Light, з прозорістю 50% і Flow 50%.
4
Потім виберіть жовтий колір і зафарбуйте траву, після чого в Selective Color виберіть Yellows і встановіть значення рівні нулю, а в розділі Black поставте значення -28%.
5
Відкрийте меню фільтрів і виберіть опцію Unsharp Mask. Встановіть значення Amount 25, і радіус рівний 1 пікселю. Відкрийте вікно Curves і встановіть значення: Input 117, Output 139. Знову відкрийте меню фільтрів і виберіть опцію Surface Blur.
6
Налаштуйте розмиття поверхні з радіусом 5 пікселів і пороговим значенням 10 пікселів. Після обробки фотографія стане чіткіше і яскравіше, і ви зможете використовувати її нарівні з іншими фотографіями в альбомі своїх фоторобіт.