Як зробити фото для обкладинки. Як зробити обкладинку з фотографією журналу своїми руками.

Багато дівчат з заздрістю дивляться на красиві обличчя моделей і актрис, які розміщують на перших сторінках і обкладинках модних журналів, вважаючи, що їм ніколи не домогтися такої ж краси. Насправді більша частина цієї краси полягає у вдалій роботі фотографів і в вдалою ретуші - тому ви теж можете навчитися обробляти портретні фотографії в Фотошопі, наближаючи свої зображення до зображень, які гідні прикрасити обкладинку відомого модного журналу.
Інструкція
1
Відкрийте своє портретне фото. Виберіть на панелі інструментів Spot Healing Brush і, збільшивши масштаб фотографії для зручності, усуньте дрібні дефекти шкіри - точки, прищі, ластовиння, волоски, темні плями.
2
Продублируйте шар, натиснувши Duplicate Layer, а потім застосуйте до фотографії фільтр Noise> Dust & Scratches з радіусом 5 пікселів і порогом в 0 пікселів. Усунете залишилися дефекти зображення у вигляді подряпинок і порошинок. Натисніть ОК, щоб отримати м'яке розмиття фотографії. Збільште розмиття, вибравши в меню фільтрів Blur> Gaussian Blur з радіусом 2.
3
Тепер в меню фільтрів виберіть опцію Noise> Add Noise і додайте монохромний шум із значенням 0,7-10% .Подключіте маску шару, вибравши в меню Layer опцію Layer Mask> Hide All. Виберіть на панелі інструментів кисть (Brush) і білим кольором акуратно зафарбуйте шкіру на фотографії. Якщо ви нанесли білий колір на зайві місця, зафарбуйте їх чорним, щоб усунути помилку.
4
Вийдіть з режиму маски шару і продублюйте нижній шар. Потім в меню фільтрів виберіть Sharpen> Smart Sharpen. Попередній шар продублюйте і встановіть Blend Mode (режим змішування) на Overlay. Знову перейдіть в меню фільтрів і виберіть Other> High Pass, щоб зробити чіткіше погляд на фотографії.
5
Об'єднайте всі шари, які розміщувалися над шаром оригіналу. Використовуйте інструмент Clone Stamp, щоб усунути залишилися дефекти особи. Створіть новий шар і білої пензлем зафарбуйте білки очей. Режим змішування встановите на Soft Light - очі стануть яскравішими і білішими.
6
Точно так само зробіть біліше зуби, якщо на фотографії є посмішка. Об'єднайте шари. Подовжите вії і подкрасьте губи, обвівши їх на новому шарі потрібним кольором, а потім встановивши режим змішування шарів на Overlay з прозорістю 70%.
7
За допомогою маски шару чорної пензлем приберіть з волосся ефект розмиття, щоб волосся виглядали чіткіше. Те ж саме зробіть з зіницями. Ретуш закінчена.