Як зробити брязкальце.

Сьогодні на прилавках дитячих магазинів можна знайти найрізноманітніші іграшки, в тому числі і брязкальця для самих маленьких. Звичайно, фабричні іграшки вельми привабливі, але дитина з великим задоволенням буде грати і з саморобною брязкальцем, яка зберігає тепло маминих рук.
Інструкція
1
Для виготовлення найпростішої брязкальця «Ліхтарик» необхідні такі предмети: котушки від ниток, бусинки, крупний бісер, контейнери з-під бахіл (можна використовувати також контейнер з-під іграшки в «Кіндер-сюрприз»), різнокольорові тонкі бавовняні нитки для в'язання, гачок №2. Обв'яжіть котушку від ниток, якщо ж не вмієте в'язати, то можна обшити її шматочком яскравої тканини, приємною на дотик. Вкладіть в котушку бусинки, і не обриваючи нитки, починайте обв'язувати контейнер з-під бахіл, який ви попередньо наповнили крупним бісером.
2
Можна зробити брязкальце у вигляді веселої гірлянди. Для її виготовлення необхідна будь крупа і картон. З щільного кольорового картону спорудіть невеликі трубочки і протягніть через них міцну мотузку. З одного боку заклейте або закрийте чим-небудь трубку, заповніть крупою і точно так же закрийте її з іншого боку. Варто знати, що різні крупи видають різні звуки. У результаті виходить яскрава звучна гірлянда, яка неодмінно сподобається вашому малюку.
3
Досить оригінально виглядає брязкальце, виконана у вигляді браслета на ручку. Для того щоб її зробити, вам знадобляться нитки «Ірис», гачок №2, стрічечка, будь-яка крупа, а також пластмасова коробочка з «Кіндер-сюрпризу». Зв'яжіть гачком смужку шириною в декілька рядів і необхідної для дитячої ручки довжини. Заповніть пластмасову коробочку крупою і щільно закрийте. Обв'яжіть її червоною ниткою, а із зеленої нитки зв'яжіть невеликий листочок і пришити його до ягідці-коробочці.
4
Зробити брязкальце можна у вигляді полунички - просто виконайте кілька стібків чорною ниткою на червоному тлі. Додайте отриману ягідку в центрі пов'язаної раніше смужки і ретельно закріпіть її. Уздовж смужки пришийте стрічку, за допомогою якої брязкальце буде кріпитися на ручці дитини.