Як зробити вдале фото.

Багато людей цікавляться, як за допомогою звичайного цифрового фотоапарата , який є в будь-якій сім'ї, зробити по-справжньому якісні та вдалі знімки. Для того щоб ловити фотоапаратом вдалі кадри, треба певний чуття, а також ви повинні вміти вибудовувати і вловлювати композицію майбутнього знімка. Крім того, пошук вдалого кадру залежить і від того, чи знімаєте ви репортаж, пейзажне фото або портрет.
Інструкція
1
Вдалу фотографію можна зробити тільки в певних умовах - і основним з умов є хороше освітлення. Найкраще фотографувати в розсіяному денному світлі, не включаючи спалах фотоапарата .
2
Крім того, дуже важливо вміти правильно побудувати кадр. Визначте, що ви хочете бачити на фотознімку, і скадріруйте зображення через видошукач. Продумайте фон - придивіться, що знаходиться позаду об'єкта на фотографії, і які предмети доповнюють фото, а які навпаки порушують композицію.
3
Якщо ви знімаєте довгофокусним об'єктивом, використовуйте штатив для того щоб фотоапарат не тремтів, і фотографії виходили чіткими і не змазаними.
4
Завжди контактуйте з людиною, яку фотографуєте. Не змушуйте людини прийняти неприродну позу - люди найкраще виходять на фотографіях тоді, коли вони знаходяться в невимушеній і легкої позі, щиро посміхаються і не напружують м'язи тіла та обличчя. Знімаючи людини здалеку за допомогою зуму, ви зможете створювати оригінальні композиції.
5
Розмовляйте зі своєю моделлю - обговорюйте якісь абстрактні від теми фотографії речі, щоб людина розслабився. Не забувайте стежити за моделлю, щоб ловити вдалі моменти і фотографувати їх. Робіть якнайбільше дублів - згодом ви виберете з них самий вдалий кадр.
6
Не забувайте також про те, що найкращим ракурсом для фотографії людини є ракурс в три чверті повороту до об'єктиву.
7
Навіть якщо всі умови для гарного знімка дотримані, фотографію необхідно підкоригувати в графічному редакторі - це фінальний етап створення вдалого знімка. Придбайте початкові навички ретуші і обробки фотографій в Фотошопі. Ви зможете відкоригувати яскравість, контрастність, насиченість кольорів, і створити різноманітні візуальні ефекти.