Як розносити замшеві туфлі. Розносити замшеве взуття.

Замшеве взуття може зсохнутися після того, як потрапить під дощ. Іноді ноги самі набрякають в жарку погоду, але найчастіше ми самі купуємо туфлі не нашого розміру, спокусившись на красиву модель або на смішну ціну.
Вам знадобиться
  • Піна для розтяжки, старі газети, спирт, пиво, поліетиленові пакети, товсті шкарпетки
Інструкція
1
Для разнашіванія замшевого взуття давно випускаються професійні піни для розтяжки різних виробників. В принципі, такі розтяжки нічим один від одного не відрізняються, хіба що ціною і дизайном балончика. Струсіть балончик з піною і рясно набризгайте всередині і зовні туфлею. Потім відразу взуйтеся в цю взуття і не знімайте до висихання. При необхідності повторіть цю процедуру кілька раз.Разнашівайте замшеві туфлі поступово, спочатку ходите тільки по дому по годині в день. Не варто після першої ж розтяжки виходити в цьому взутті на роботу або на прогулянку. Швидше за все, це закінчиться мозолями і поганим настроєм.
2
Якщо піна-растяжітель не допомогла, спробуйте народні рецепти разнашіванія замшевих туфель. Змочіть внутрішню поверхню взуття пивом (для шкіряної застосовують горілку або спирт), воно не залишає плям на замші. Потім або дуже туго набийте в туфлі зім'яті газети, або надіньте товсті шкарпетки і походіть в цьому взутті з півгодини. Не забудьте тільки потім провітрити взуття на повітрі, щоб вивітрити пивний аромат.Не дуже старайтеся, так як якщо розтягнете надто сильно, зменшити вже не вийде.
3
Ще один нетрадиційний спосіб разнашіванія замшевого взуття - це розтяжка її в морозильнику. Вставте в туфлі по целофановому мішечку і залийте до потрібного для розтягування рівня. Ретельно зав'яжіть пакети і поставте туфлі в морозилку на ніч. З ранку витягнете їх, почекайте, поки вода не розтане, приберіть мішечки і поміряйте взуття. При замерзанні вода розширюється і розтягує шкіру або замшу. Але все-таки, найправильніший метод - це вибирати взуття за своїм розміром. Не потрібно купувати туфлі , які дуже модні на вигляд, але надзвичайно незручні. Адже ви не хочете влаштовувати своїм ногам і самим собі тортури. Туфлі не повинні жати в носовій частині, а й п'ята не повинна вискакувати при ходьбі. Не шкодуйте часу на примірку, адже від комфортності взуття залежить і здоров'я ніг, і ваш настрій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rbcmDnNkGRw
Зверніть увагу
Не використовуйте при разнашіванія світлої замшевого взуття горілку або спирт, оскільки вони можуть залишити плями.
Корисна порада
Купуйте туфлі ввечері - до кінця дня ноги зазвичай небагато набрякають.