Як розселити квартиру.

Кожен, хто взявся за розселення своєї комунальної квартири, повинен віддавати собі звіт в тому, що справа ця метушливий. Розселення квартири вважається непростий угодою, оскільки у великих містах ринок комунальних квартир має найменшу кількість пропозицій і невисокий попит. З якими труднощами вам належить зіткнутися? Як їх подолати?
Інструкція
1
Фахівці з нерухомості періодично стикаються з необхідністю продати або купити кімнату в комунальній квартирі для своїх клієнтів. Але, як правило, такі угоди мають безліч підводних каменів, впоратися з якими в змозі лише досвідчений професіонал-рієлтор.
2
При розселенні квартири доводиться враховувати всі дрібниці, які в інших угодах не мають особливого значення. Одна з найсерйозніших проблем - фактична відсутність мешканця, прописаного на своїй житлоплощі, неможливість оперативно з ним зв'язатися. Продаж або розселення комунальної квартири з такими «мертвими душами» практично неможлива.
3
Практично ніхто з мешканців комунальної квартири не в змозі грамотно і вірно оцінити вартість свого житла. Найчастіше вартість його неадекватно завищують, але можлива й зворотна ситуація. Необхідно погодити інтереси всіх проживаючих в комунальній квартирі, щоб кожен з них залишився задоволений запропонованим варіантом розселення, інакше угода просто не зможе відбутися.
4
У роботі по узгодженню параметрів угоди при розселенні квартири може допомогти професійний посередник - агентство нерухомості. Воно, як правило, бере на себе всі клопоти по збиранню та впорядкуванню документів, здійснює підбір варіантів для розселення, шукає покупця на квартиру , супроводжує весь ланцюжок заходів по угоді.
5
У більшості випадків серйозні агентства мають юридичну службу, а це вкрай важливо, оскільки від грамотного складання документів залежить чистота угоди. Якщо ви не бажаєте через деякий час після розселення зіткнутися з неприємними несподіванками, звертайтеся за допомогою в розселенні квартири до ріелтору.