Як зробити саморобний лук. саморобний лук для дітей.

Якщо вам хочеться зануритися в минуле, самому створити зброю, за допомогою якого наші предки завойовували нові землі і захищали свої будинки, вам буде потрібно чимало терпіння, якісний матеріал для збірки і безліч запасних деталей, якщо ви хочете, щоб ваш цибуля виглядав максимально достойно.
Інструкція
1
Визначтеся з розмірами і далекобійністю цибуля а. Залежно від поставлених вами цілей, ви можете зробити легкий, а може навіть складаний цибуля , який зможете розбирати і збирати при необхідності за лічені секунди. А може ви хочете спорудити великий мисливський цибуля , здатний назавжди заспокоїти навіть товстошкірого ведмедя? Якщо ви хочете зробити не так зброю, скільки твір мистецтва і ще один оригінальний елемент декору, вам знадобиться менше сил на пошук якісних матеріалів, але більше - на удосконалення зовнішнього вигляду.
2
Вирушайте в магазин будівельних матеріалів. На жаль, але спеціалізованих магазинів подібної тематики занадто мало, щоб спробувати його знайти і купити все необхідне там. Це буде занадто дорого коштувати, та й не факт, що ви знайдете саме те, що вам хочеться. Для натяжної механізму вам необхідно дерево або пластик з високими деформаційними і відновними здібностями. Якщо ж цибуля - лише частина інтер'єру, то слонова кістка, чорне і червоне дерево прекрасно підійдуть для обробки зброї будь-якого розміру. Стріли все-таки найкраще замовте. Так буде навіть дешевше, так як для їх створення вам потрібні будуть складні інструменти та професійні навички.
3
Будьте акуратні при збірці. Неправильний рух або занадто великий натиск можуть запросто зламати все, над чим ви працювали. Якщо у вас виникають проблеми з пошуками креслень - пошукайте їх на спеціалізованих форумах, на яких завжди знайдеться людина, яка допоможе і знайти схему, і розібратися з нею.
4
Не забувайте, що цибуля - небезпечна зброя. Воно прекрасно підходить для полювання і легко може нанести летальний урон людині. Навіть перебуваючи на природі, не стріляйте "навмання". Ніколи не знаєш, за яким кущем сидить грибник, а за яким ваші діти їдять ягоди, поки ви відволіклися.