Як зібрати теплицю.

Облаштування теплиці на заміській ділянці - не таке й складна справа як може здатися на перший погляд. За допомогою стільникового полікарбонату зробити її своїми руками досить просто. Витративши деякий час на її пристрій, ви зможете насолоджуватися ранніми овочами та зеленню. Вибір полікарбонату в якості матеріалу для облаштування теплиці обумовлений його відмінними експлуатаційними властивостями.
Вам знадобиться
  • Листи полікарбонату, сталева смуга шириною 30-40 мм, кріплення, цегла
Інструкція
1
Робимо проект тепліци.Прі облаштуванні теплиць найбільш оптимальним буде дотримуватися дугоподібної архітектури. Вона дозволяє отримувати найбільшу кількість сонячного тепла, у відмінності від конструкції прямокутної форми. Проект можна зробити в будь спеціальній програмі або розрахувати вручну.
2
Закуповуємо необхідні комплектующіе.Проізводіть закупівлю найкраще в будівельних супермаркетах. Це дозволить не тільки заощадити, але і вирішити питання з доставкою.
3
Будуємо фундамент.Для облаштування такої теплиці досить стрічкового фундаменту, який йде тільки по периметру. Він необхідний в якості опори для листів полікарбонату.
4
Монтуємо каркас.Углубляем смуги в землю на глибину 50-60 см. Потім дугообразно згинаємо і заглиблюють з іншого боку. Несучі дуги найкраще робити з кроком 2-2.5 метра.
5
Кріпимо на каркас полікарбонат.Лісти полікарбонату легко гнуться, тому додати їм аркову форму просто. Кріплення здійснюється за допомогою болтів. Слід пам'ятати про те, що необхідні прокладки для запобігання затікання води.
6
Герметизуємо місце стику зводу і фундаменту монтажної пеной.Торци теплиці робляться з плоского листа полікарбонату і кріпляться до каркаса аналогічно своду.Тепліца готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_kLJMKmwt8c
Зверніть увагу
Полікарбонат слід вибирати з покриттям, яке запобігає утворенню конденсату. Цей шар покриття повинен бути з зовнішньої сторони. Листи полікарбонату мають ребра жорсткості. Згинати їх слід таким чином, щоб вони йшли по довжині теплиці. Таке розташування полегшує монтаж.
Корисна порада
При розрахунку і проектуванні теплиці корисно виходити з розмірів стандартного аркуша полікарбонату. Він дорівнює 2,1х6,0 м. Це допоможе надалі обійтися без розкрою.
Все складові частини теплиць з полікарбонату зазвичай упаковуються в окремі коробки. Спочатку необхідно зібрати бічні частини теплиць, що поставляються в комплекті з трьох деталей. Панелі вже облицьовані листовим полікарбонатом. А з'єднувати їх дуже просто: вам достатньо лише скріпити їх за допомогою болтів, які фіксуються контргайками.
Інструкція
1
Скріпивши всі панелі, можна приступати до з'єднання торцевих секцій і горизонтальних напрямних. У передній і задній торцевих секціях є отвори під болти. По закінченні сбалчіванія торців теплиці, вам потрібно буде за допомогою болтів і кріпильних куточків з'єднати їх з горизонтальними направляючими.
2
Збірка основних секцій відбувається наступним чином: спочатку необхідно укласти на грунт нижні напрямні каркаса вашої майбутньої теплиці. При цьому їх краще укладати на щільний картон або бруски. Далі ці напрямні приєднуються шляхом гвинтового кріплення до дуг (через кронштейни).
3
Наступний етап складання теплиці - це установка горизонтальних направляючих на дуги. Для закріплення проміжних дуг на напрямних каркаса теплиці можна використовувати спеціальні сталеві хомути товщиною 2 мм. Хомути складаються з двох половинок і стягуються болтами діаметром близько 8 мм. За допомогою таких же хомутів можна здійснити примикання до фронтону. Остаточно зібравши каркас, зміцните його в грунт за допомогою металевих штирів, що вставляються в монтажні отвори, що знаходяться в нижніх горизонтальних напрямних.
4
Тепер можна переходити до покриття каркаса теплиці полікарбонатом. Для цього починайте укладати листи стільникового полікарбонату зверху теплиці, закріплюючи їх за допомогою покрівельних саморізів. Ці саморізи поряд з болтами входять в комплект. Наостанок встановлюється кватирка.
Корисна порада
Якщо ви збираєте теплицю удвох з помічником, її збірка займе близько 3-4 годин. Хоча професіонали роблять це менш ніж за годину, так що вам є куди прагнути. Якщо допомагати вам нікому, озбройтеся струбциной, підпорами і терпінням.