Як з'єднати два маршрутизатора. Як з'єднати два роутера по wan.

Робота у всіляких локальних мережах давно стала невід'ємною частиною життя багатьох користувачів комп'ютерів і ноутбуків. Деякі навіть навчилися створювати власні "домашні" локальні мережі, використовуючи для цього світчі, роутери або маршрутизатори. Але іноді потрібно об'єднати декілька мереж в одну загальну. Для цього потрібно з'єднати вищеперелічені пристрої між собою.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель
Інструкція
1
Визначтеся з кінцевим результатом роботи. Варіанти можуть бути наступні: з'єднання двох локальних мереж, створення загальної точки доступу в інтернет, підключення до другого маршрутизатора пристроїв за допомогою кабелів або мережі Wi-Fi.
2
З'єднати маршрутизатори можна двома способами: за допомогою мережевого кабелю або через бездротову мережу Wi-Fi. Якщо ви вибрали перший варіант підключення, і один з маршрутизаторів підключений до інтернету, то ваші дії будуть наступними: 1. Один кінець мережевого кабелю підключіть до порту LAN головного маршрутизатора , а другий вставте в порт Internet (WAN) .2. Увімкніть функцію DHCP в головному маршрутізаторе.3. В меню «IP-адреса» другого роутера встановіть галочку на пункті «Отримати IP-адресу автоматично».
3
Якщо вам потрібно з'єднати маршрутизатори по бездротовому каналу передачі даних, то відкрийте настройки другого маршрутизатора , активуйте пошук бездротових мереж і підключіться до Wi-Fi мережі, створеної першим пристроєм. Тепер повторіть підпункти 2 і 3 з другого кроку.
Іноді виникають ситуації, коли рівень сигналу бездротової мережі в певних місцях занадто низький. Для збільшення зони покриття бездротової точки доступу прийнято об'єднувати Wi-Fi маршрутизатори.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатори, мережеві кабелі.
Інструкція
1
Перш ніж купувати і встановлювати обидва маршрутизатора , необхідно уточнити декілька нюансів. По-перше, краще використовувати два ідентичних пристрою. Це знизить ймовірність збоїв в роботі єдиної мережі. По-друге, виберіть місця для установки обладнання. Переконайтеся, що вас влаштує зона покриття створеної бездротової мережі.
2
Придбайте два Wi-Fi маршрутизатора . Встановіть їх в заздалегідь підготовлені місця. Виберіть обладнання, яке буде підключено до кабелю з'єднання з інтернетом. Здійсніть дане підключення, використовуючи для цього порт Internet (WAN) маршрутизатора .
3
З'єднайте між собою обидва пристрої. Один кінець мережевого кабелю підключіть до порту LAN маршрутизатора , описаного в другому кроці, а другий - до порту Internet (WAN) іншого пристрою. Це забезпечить передачу інтернет каналу другого пристрою.
4
Підключіть до першого маршрутизатора ноутбук або комп'ютер, використовуючи для цього LAN-порт. Відкрийте браузер і перейдіть в меню налаштувань пристрою, ввівши його IP в адресний рядок. Перейдіть до пункту «Налаштування мережі» або Internet Setup Settings. Задайте параметри, необхідні для здійснення підключення до інтернету. Їх ви можете уточнити у фахівців технічної підтримки провайдера.
5
Відкрийте меню Wireless Setup Settings (Налаштування бездротової мережі). Введіть ім'я (SSID) і пароль для мережі. Виберіть типи радіосигналу і безпеки із запропонованих варіантів.
6
Повторіть настройку бездротової мережі для другого маршрутизатора , змінивши назву точки доступу. В налаштуваннях локальної мережі виберіть тип LAN. Збережіть налаштування і перезавантажте обидва Wi-Fi маршрутизатора . Тепер ви можете підключати комп'ютери до будь-якого пристрою, а ноутбуки - до обох бездротових мереж. Відразу після підключення всі пристрої отримають доступ до інтернету.