Як зробити малюнок на дзеркалі. Як зробити з дзеркала картину.

Особливий шарм інтер'єру надають деталі. Картини, вітражні вставки в міжкімнатних дверях, вишукані візерунки на дзеркалах в передпокої або на дзеркальних дверцятах шафи-купе. Але коштують ці новації досить дорого. І вкотре ми воліємо заощадити гроші і відмовляємося від незвичайних художніх деталей. А можна ж прикрасити інтер'єр самостійно. І в цьому випадку у вас буде ще один привід для гордості.
Вам знадобиться
  • - Спирт для знежирення поверхонь;
  • - Прозора акрилова плівка;
  • - Гострий ніж для паперу;
  • - Паста для травлення скла;
  • - Трафаретний аерозольний клей;
  • - Структурний гель;
  • - Металевий або гумовий шпатель;
  • - Гумові рукавички;
  • - Зеркало.
Інструкція
1
Виготовлення трафарету. Виберіть візерунок, який ви хотіли б використовувати або намалюйте його самі. Це може бути імітація морозних візерунків або кельтських орнаментів якої візерунок із старовинною вишивки. Словом, будь-який візерунок, відповідний для трафарету. Покладіть акрилову плівку для трафаретів на візерунок, переведіть його фломастером на поверхню плівки. Виріжте трафарет гострим ножем. Можливо, вам доведеться зробити кілька спроб, перш ніж у вас вийде підходящий варіант.
2
Підготовка дзеркала. Знежирте поверхню дзеркала спиртом або горілкою. Нанесіть на трафарет клей з балончика і акуратно прикладіть його до дзеркала. Слідкуйте, щоб трафарет прилягав до поверхні щільно, щоб ніде не було зазорів або пустот.
3
Нанесення пасти. Гумовим або металевим шпателем нанесіть пасту на трафарет. Наносите пасту рівним шаром, намагаючись не порушувати межі малюнка. Будьте дуже акуратні. ГРАВІРУВАЛЬНИХ паста містить сильну кислоту і виправити помилки не вдасться. Через 15-20 хвилин пасту можна змити під струменем проточної води. Спочатку видаліть саму пасту, потім теплою водою змийте трафарет. Висушіть. На дзеркалі залишиться рівномірний матовий рисунок. Він дуже стійкий, дзеркало можна буде мити будь-якими миючими засобами.
4
Додавання декору. Тепер додайте декоративних деталей. Нанесіть на вигравіруваний матовий візерунок структурний гель. Додавайте його в центр окремих деталей малюнка або по краях, як підкаже вам ваша фантазія. Після висихання гель стане твердим і нагадуватиме застиглі кристали. Якщо ви захочете, ви можете пофарбувати гель після висихання акриловими фарбами. В цьому випадку кристали будуть здаватися зробленими з кольорового скла, але їх вже не можна буде мити із застосуванням миючих засобів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iIzWpWB3Xo8
Зверніть увагу
Перш ніж працювати з великими обсягами, обов'язково потренуйтеся на невеликий речі, такий як звичайний стакан або кишенькове дзеркальце. Помилки, зроблені в процесі роботи з гравіювально пастою, не можна виправити; Так як ГРАВІРУВАЛЬНИХ паста містить сильну кислоту, обов'язково працюйте в рукавичках. До цієї роботи не можна залучати дітей. Якщо ви хочете, щоб ефект не був незворотнім, використовуйте аерозольні фарби. Зараз випускається велика кількість подібних фарб, вони називаються «Фарба в аерозолі з ефектом замерзлого скла».
Корисна порада
Ви можете купити готовий трафарет, але тільки переконайтеся, що він зроблений з акрилової плівки. Будь-яка інша плівка від зіткнення з гравіювально пастою розчиниться.