Як зробити косметичний ремонт.

Бажання оновити свою квартиру рано чи пізно з'являється у кожного господаря. Для цього роблять косметичний ремонт . У більшості випадків він включає зміну шпалер і оновлення (перефарбовування або нову побілку) стелі. Якщо оновлений стелю і шпалери доповнити перестановкою меблів, кімната здатна прийняти абсолютно новий вид.
Вам знадобиться
  • Шпалери, фарба для стелі, штукатурка, клей для шпалер, інструмент
Інструкція
1
Віддаляються старі обоіСтарие шпалери після попереднього відмочування, як правило, видаляються порівняно легко. Ті місця, де вони не відійшли від поверхні стіни, намочують і обробляють шпателем до повного їх зняття.
2
Віддаляється побілка або фарбування потолка.Еслі стелю в кімнаті була побілена, то він попередньо зволожується. Потім стара побілка разом зі штукатуркою видаляються за допомогою широкого шпателя.Краска з поверхні стелі, як правило, легко видаляється без попередньої обробки шпателем.
3
білиться або фарбується потолок.Перед побілкою або фарбуванням стелі слід його обштукатурити. Найбільш оптимальним варіантом вважається повна штукатурка, коли новий її шар наноситься на всю поверхню. При такому способі виходить максимально гладка і рівна поверхность.Побелку роблять за допомогою фарбопульта. У разі якщо стеля фарбується, то попередньо наносять шар грунтовки з розлученою фарби. При цьому також використовується краскопульт.
4
Клеяться обоіРулон шпалер розмічається і розкроюється на смуги необхідної довжини. Потім виворіт смуги змащується клеєм і прикладається до верхньої точки. Після цього вона поступово прикладається по всій довжині і розгладжується від середини до країв. Це робиться для того, щоб видалити повітряні бульбашки з-під поверхні аркуша шпалер. Обклеювання шпалер виробляють послідовно по периметру кімнати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w19sF8Oc5Ms
Зверніть увагу
Після поклейки шпалер в кімнаті не повинно бути протягів
Корисна порада
Видаляючи старі шпалери, не поспішайте, робіть це плавно. Це дозволить вам зняти їх цілим полотнищем. Якщо під поверхнею приклеєного полотнища шпалер утворилися міхури, візьміть дуже гострий ніж зробіть невеликий надріз і випустіть повітря.
Косметичний ремонт є одним із способів освіжити приміщення, додати йому новий стильний вигляд без великих матеріальних і часових витрат. Якщо руки достатньо умілі, то даний тип облагородження свого житла можна виконати самому, без залучення ремонт них організацій.
Вам знадобиться
  • - матеріали;
  • - робочі;
  • - час;
  • - гроші.
Інструкція
1
Необхідно визначитися, чи будете ви виконувати ремонт самі або наймете кваліфірованних робітників. Все залежить від суми, яку ви плануєте витратити. У разі обмеженої фінансової ситуації можна значно заощадити, повністю або частково виконуючи роботи самостійно. Якщо ж ви вирішите доручити цю справу професіоналам, то доведеться провести невелике дослідження ринку. Знайти хорошу бригаду не так просто! Орієнтуйтеся на рекомендації знайомих, відгуки на професійних форумах. Напишіть список робіт, які треба буде виконати і узгодьте з декількома претендентами. Порівняйте запропоновані ними варіанти і вартість робіт.
2
Складіть кошторис ремонт а. Виміряйте приміщення, в яких він планується, розрахуйте площі стін, підлоги, стелі, т.к. саме по квадратним метрам розраховується витрата матеріалу або вартість робіт. Постарайтеся внести туди максимально можливу кількість матеріалів, нічого не загубивши. Не забудьте про витрати на вивезення будівельного сміття і т.д.
3
Продумайте майбутній дизайн приміщення і закупите необхідні матеріали. Перед покупкою не полінуйтеся порівняти ціни в різних магазинах, т.к. ціна може істотно відрізнятися. Не купуйте занадто багато, запас повинен бути зовсім невеликим, інакше значна сума може бути витрачена даремно. Також спробуйте домовитися з продавцями про повернення невикористаних будівельних матеріалів у разі, якщо вони залишаться після ремонт а.
4
Очистіть приміщення від меблів і підготуйте його до ремонт у: отклейті старі шпалери, зніміть підлогове покриття і плінтус, карниз. Якщо шпалери не відходять від стін, збризніть їх водою і почекайте якийсь время.Затем акуратно піддягайте шпателем і знімайте цілими смугами.
5
Обробіть очищені стіни ґрунтовкою з протигрибковим компонентом. Після вбирання отштукатурьте їх будівельної сумішшю, дочекайтеся повного висихання. Потім пройдіться фінішної шпаклівкою і зашкурьте. Стіни готові до фарбування або поклейки шпалер. Очистіть шкуркою вікна від старої фарби і потім пофарбуйте їх свіжою, надавши їм свіжий і акуратний вигляд. Наклейте шпалери або пофарбуйте стіни.
6
Якщо на стелі у вас проходить стик плит, самому виправити це буде нелегко, т.к. стельові роботи є одними з найважчих в ремонт е. Рекомендується скористатися натяжними стелями, які можна вибрати різними за кольором і фактурою. Плюсом цього способу є чистота і швидкість, їх вам встановлять протягом 1 дня. Установники стель повісять вам і люстри.
7
Постеліть вбрання підлогове покриття. Найбільш часто при косметичному ремонт е використовується ламінат. Постеліть підкладку і зверху укладіть ламінат обраного кольору. Закріпіть плінтус по периметру кімнати.
8
Повісьте карниз і штори. Внесіть меблі і розставте її на ваш смак. Наповніть приміщення цікавими деталями і насолоджуйтеся життям в новому інтер'єрі.