Як зробити взуття для барбі. туфлі для барбі Як зробити.

Мода завжди різноманітна і «багатолика». Це жіночий та чоловічий, дитячий і сезонна, мода на аксесуари і для домашніх улюбленців. Виняток не складає і мода для ляльок.
Вам знадобиться
  • картон, клей, ножиці, шкіра, нитки (якщо взувачка буде в'язаній), клаптики шкіри, бісер для прикраси
Інструкція
1
Будь-яка дівчатко хоче виглядати привабливо і мріє про те, щоб її ляльки також були красивими. Звичайно, можна придбати стильну штучку для своєї улюблениці в магазині, а можна зробити і своїми руками. Останній варіант найкращий, адже в цьому випадку річ буде дійсно оригінальною, несхожою на речі ляльок подруг. Та й серед дівчат можна буде вкотре блиснути своєю творчою фантазією і майстерністю.
2
Для роботи буде потрібно зовсім небагато матеріалів. Це - картон, клей, ножиці, шкіра, нитки (якщо взувачка буде в'язаній), клаптики шкіри, бісер для прикраси. Може в ході роботи придатися ще щось. Це вже залежить від фантазії і від того, якою буде модель туфельок. Але от що стане в нагоді в величезній кількості - це терпіння, особливо якщо туфельки доведеться робити для таких крихітних ніжок, як у Барбі . Але, як мовиться, терпіння і труд - усе перетруть. Так що зібрали волю в кулак і приступаємо до роботи.
3
Для початку потрібно вирішити, з чого будемо робити підошву. Прекрасним варіантом тут може бути картон, обклеєний шкірою або тканиною, підійде і пробка. Каблучки - невід'ємна частина стильного взуття. Туфельки для витончених ніжок Барбі можна постачити каблучками, зробленими з обрізків стрижнів кулькових ручок або китайських паличок для еди.Для верху взуття підійде різноманітний матеріал. Легка атласна смужка, приклеєна до підошви, - і ось перед нами красиві босоніжки, шкіряний верх - і ми маємо елегантні туфлі, взуття, зроблена з тканини - це оригінальні домашні шлепанци.Закрепіть туфельки на нозі ляльки допоможуть тоненькі смужки тканини, а найкраще підійде для цих цілей маленька ланцюжок, а нанизані на нитку бісер, може служити елегантною завязкой.Обувь для ляльки можна і зв'язати. Тоді й підошва, і верх будуть з ниток. Дуже оригінально на Барбі виглядатимуть в'язані сапожкі.Чем прикрасити взуття для ляльки? Тут - обмежень немає. Підійдуть і бісер, і стрази, і дрібні гудзики. Іншими словами, підійде все, що є під рукою. Головне, щоб воно було красиве, блискуче, сяюче і гламурне.