Як зробити начісування на короткому волоссі. Як начесать коротке волосся-відео дивитися.

Виглядати завжди яскраво і добре - мрія багатьох жінок. І само собою, хочеться щодня виглядати трохи інакше. Один із способів цього досягти - робити свою зачіску кожен день на новий лад. З довгими та середніми волоссям це легко. Проте якщо у вас коротке волосся, варіантів зачісок не дуже багато. Одним з них є начісування . Його можна робити на будь-які волосся. Така зачіска додасть об'єм і пишність вашому волоссю. Це краще рішення для слабких і тонких волосся.
Вам знадобиться
  • Гребінець, лак чи інші засоби фіксації для закріплення волосся
Інструкція
1
Розділіть волосся на пасма приблизно по 2,5 см. Пасмо більшого розміру досить складно правильно розчесати.
2
Зробіть начісування . Для цього візьміть прядку під прямим кутом до голови і почніть робити енергійні рухи гребінцем до коріння волосся. Пам'ятайте, що начісування ивать волосся потрібно акуратно, щоб сильно не пошкодити їх структуру. Особливо це стосується тонких і ослабленого волосся. Закріпіть начісування за допомогою фіксуючих засобів, наприклад лаку.
3
За допомогою начісування а можна зробити кілька різних зачісок. Якщо ви хочете домогтися більшого обсягу і маєте довжину волосся близько 15 см, то достатньо начісування ать тільки кінчики. Якщо ваше волосся довжиною 10 см, то начісування слід робити по всій довжині. Для створення основи для зачіски або при використанні накладного шиньйон волосся варто начісування ивать біля коріння.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aAtKmYS093c
Зверніть увагу
Не слід робити начісування на коротке волосся щодня і перевантажувати їх засобами для фіксації. Це може зовсім послабити і пошкодити ваші волосся; Використовуйте тільки пластмасову гребінець для начісування, інакше ваші волосся можуть почати сіктися; Ніколи не лягайте спати з начосом. Перед сном ретельно розчешіть волосся.
Корисна порада
Якщо у вас кучеряве волосся, то краще використовувати щітку з гумовою основою і «кульками» на кінцях.