Як зробити тренінг.

Різноманітні тренінги в наш час є актуальним методом особистісного розвитку і зростання, і особливо популярними вони є в корпоративному середовищі, завдяки своєму командоутворюючу ефекту. Розробка нових тренінгів - непросте завдання, з якою може впоратися тільки досвідчений і відповідальний тренер. З чого складається хороший тренінг, як сформувати його, щоб він приніс максимум користі і тренеру, і учасникам?
Інструкція
1
Існує ряд критеріїв, що визначають якісний тренінг. Якщо ви робите тренінг, дотримуйтеся їх - це новизна теми, структурованість і оригінальність подачі інформації, новизна завдань та вправ, їх зрозумілість і логічність, а також практичність кожної вправи - учасник повинен розуміти, навіщо він робить завдання тренера, і він повинен знати, що ці знання та вміння він зможе застосувати в реальному житті.
2
На всі питання учасників тренер повинен давати відповідь, а сам тренінг повинен проходити в приємній атмосфері. Тренінг повинен бути затребуваним, а також дуже важливі особисті якості тренера.
3
Ви повинні бути професіоналом - важливий ваш навик публічних виступів, організації дискусій; ви повинні вміти захоплювати увагу слухачів і давати ефективний зворотний зв'язок учасникам вашого тренінгу.
4
Проявляйте активну участь у тренінгу, то не будьте стороннім спостерігачем. Також ви повинні бути товариськими, енергійними, артистичними і винахідливими. Важлива особистісна гнучкість і вміння домовитися з будь-яким учасником тренінгу.
5
Використовуйте свій потенціал по максимуму, щоб тренінг пройшов якнайкраще. Якщо після тренінгу клієнти відчувають наснагу і емоційний підйом, і ви відчуваєте те ж саме, значить, тренінг пройдено вдало.
6
Створюючи принципово нову тематику тренінгу, задайте собі кілька питань - навіщо потрібна така тема, чи буде вона затребуваною, яку мету ви переслідуєте, і яка задача тренінгу? Визначте цільову аудиторію тренінгу, його принципову новизну, конкурентоспроможність, рентабельність. Подумайте, як зробити тренінг більш яскравим і захоплюючим.
7
Щоб спростити своє завдання, поспостерігайте за тренінгами інших успішних майстрів, і спробуйте ґрунтуватися на їх сценаріях і методиках, створюючи власний тренінг. Комбінуйте вдалі елементи вже існуючих програм, включайте життєві ігри та вправи в завдання для учасників.
8
Намагайтеся, щоб у тренінгу свої вміння та знання міг проявити кожен учасник, що не обійдіть увагою нікого. Дайте учасникам продуктивну зворотний зв'язок, визначте, чи збіглися результати тренінгу з їх очікуваннями. Розробіть чіткі критерії оцінки результатів тренінгу.