Як зробити протеїновий кокейль в домашніх умовах.

Протеїн - це білок, та складова нашого життя, без якої неможливе існування. Без білків організм не може жити, без білка не відбуватиметься обміну речовин. Не має сенсу наводити якісь конкретні рецепти протеїнових коктейлів, які є прекрасним сніданком, перекусом між основними прийомами їжі або навіть вечерею. Але можна сказати, з яких звичайних для нас продуктів можна приготувати протеїновий коктейль в домашніх умовах з високим вмістом білка.
Інструкція
1
Не секрет, що багато білка міститься в молочних продуктах - молоці і сметані, а також в яєчному білку, тому ці продукти, як правило, беруться за основу в приготуванні протеїнових коктейлів. Але чистий яєчний білок не відрізняється вишуканим смаком, адже той самий смак яйцю надає якраз жовток, в якому, до речі, так само багато білка та інших цінних речовин і вітамінів. Порада: не нехтуйте жовтком, не слухайте нікого про його нібито шкідливості, їжте сміливо.
2
Отже, для приготування протеїнового коктейлю можна змішати молоко і яйця, додавши фрукти або ягоди. Банан і полуниця підійдуть якнайкраще. На худий кінець можна використовувати вишню або черешню, родзинки, які додадуть в коктейль невелика кількість комбінованих вуглеводів, що дозволяють білку засвоїтися краще і швидше (не забувайте, що натуральний білок (Не порошковий) повністю засвоюється досить довго). До молока можна додати сметани - буде теж непогано. У наведеному прикладі протеїнового коктейлю фрукти і ягоди можна замінити свіжою зеленню: петрушкою, кропом, для цінителів жанру згодиться кольорова капуста. Смак буде оригінальним і непоганим, з весняними свіжими ароматами, що крім фізичної користі додасть і гарного настрою. І в один, і в другий варіант рекомендується додати подрібнених горішків, що також володіють високим вмістом білка і неймовірно корисних і необхідних жирів Омега-3. Уж горішками жодна страва не можна зіпсувати. І не забудьте про м'яту, хоча тут вже на любителя.
3
Як основу протеїнових коктейлів, разом з молоком або сметаною можна використовувати готову вівсяну кашу (саме кашу, а не пластівці), додаючи її в невеликих кількостях, щоб коктейль ні густим і «пілся», а не «елся» . Тут в якості додаткових добавок краще використовувати фрукти і ягоди, трохи какао порошку - такий коктейль надовго забезпечить вас корисною енергією і калоріями, що йдуть в рух, а не в тіло. І це лише невелика дещиця нестандартних підходів до стандартних протеїнових коктейлів і їх приготуванню, які легко реалізуються в домашніх умовах за допомогою стоїть у вас на кухонному столі блендера або комбайна.