Як зробити стрижку машинкою.

Існує величезне різноманіття чоловічих стрижок, але багато чоловіків для зручності і практичності воліють зовсім короткі стрижки, для яких використовується спеціальна машинка для стрижки, а не ножиці. Стрижка машинкою настільки проста, що ви можете освоїти даний метод створення чоловічих зачісок навіть в домашніх умовах і потім економити на послугах перукаря.
Інструкція
1
До машинці для стрижки додається декілька насадок - одна насадка підходить для стрижки потиличної зони, інша - для задньої частини голови і скроневих часток, а третя - для верхівки. Залежно від зміни зон стрижки, міняйте насадки на машинці.
2
Починайте стрижку з потилиці. Розчешіть волосся і обробляйте їх машинкою знизу вгору, міцно утримуючи машинку і піднявши голову вгору. Піднімайте прилад знизу вгору повільно і направляйте її трохи в сторону.
3
Після того як потилицю буде обстрижений, замініть насадку на машинці і повторіть стрижку, допрацьовує довжину волосся потиличної зони. Розчешіть волосся і подивіться на результат. Переходьте до стрижки бічних зон росту волосся і маківки.
4
Акуратно ведіть машинку від чола до маківки проти напрямку росту волосся, після чого перевірте, чи однаково підстрижені бічні частини і маківка і подровняйте волосся, щоб зробити зачіску акуратніше.
5
Розчешіть волосся, важіль висоти встановіть в положення для самої короткої стрижки. Обробіть краю зачіски, утримуючи машинку перпендикулярно до голови і переміщаючи її вниз. Обробляйте краю, злегка торкаючись машинкою поверхні волосся.
6
Точно так же подстригите бакенбарди і надайте їм рівну форму, обробивши зріз машинкою . Навколо вух ретельно розчешіть волосся, а потім акуратно обійдіть кожне вухо машинкою зі знятою насадкою, огинаючи потрібний контур і торкаючись волосся одним кутом машинки.
7
Щоб не пошкодити шкіру людини, яку ви стрижете, завжди тримайте машинку перпендикулярно до поверхні голови і шиї.
Машинку можна зробити практично з будь-якого підручного матеріалу. Але навіть така проста хенд-мейд іграшка здатна буде подарувати багато радості вашій дитині і захопити його на цілий день.
Вам знадобиться
  • Олівці
  • Кришки від бутылок
  • Клей-пистолет
  • Краски
  • Кисточки
  • Маркер
  • Прямоугольная коробка з-під серветок
Інструкція
1
Основа вашої саморобної машинки - прямокутна коробка. Використовуйте заточений олівець, щоб проткнути чотири дірочки в боках коробки - там де буде проходить колісна вісь.
2
В якості колісних осей можна використовувати два не точний олівця. Вставте їх у пари дірочок на початку і кінці коробки. Переконайтеся, що олівці вільно обертаються в дірочках.
3
Капните трохи клею в центр кришки від пластикової пляшки. Приклейте її до кінця одного з колісних осей. Проробіть аналогічні дії з трьома залишилися кришками-колесами.
4
Розмалюйте машинку акриловими фарбами. Підкорятиметеся фантазії - гоночні смужки, прапорці, шашечки - малюйте все, що завгодно. Фарбуватимете колеса-кришки в чорний, а посередині намалюйте сріблясті гуртки сріблястим маркером. Машинка готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gEzMLmqPXn0