Як продати сувеніри.

Приїжджаючи в якій-небудь місто або іншу країну, ми обов'язково відвозимо з собою сувеніри : милі пам'ятні дрібнички, які нагадуватимуть нам про відпочинок, враженнях, або порадують друзів. На ринку сувенірів завжди достатньо висока конкуренція, як можна вигідно їх продати?
Інструкція
1
Місця скупчення турістов.В гарячий сезон відпусток сувеніри можна продавати в місцях, які обов'язково відвідають туристи і гості вашого міста. Незважаючи на ціни, в сезон полки продавців сувенірів оновлюються, принаймні, раз на годину. Всі хочуть привезти додому або в подарунок друзям шматочок свого враження, втіленого в маленькій пам'ятної дрібницю.
2
Ярмарки і виставкі.В кожному місті досить часто проводяться виставки-ярмарки товарів, зроблених своїми руками. Якщо ви любитель помайструвати сувеніри , стежте за попитом і конкуруючими пропозиціями, то вам обов'язково необхідно потрапити на такий ярмарок. Безліч людей воліють прикраси та сувеніри , не схожі на інші, індивідуальні, зроблені під замовлення. Вони спеціально відвідують подібні ярмарки, де відшукують дійсно унікальні авторські речі. Кілька таких задоволених вашими творіннями клієнтів, і ви забезпечені доходом на цілий рік.
3
Кіоски, де вже продають сувеніри .Якщо ви багато часу присвячуєте виготовленню самих сувенірів і не маєте можливості самостійно займатися їх продажем, можете домовитися з господарями наметів і кіосків, де вже продаються сувеніри , щоб за певний відсоток з продажів здати їх на реалізацію. У виграші залишаються всі - і ви, і господарі торговельної точки, і задоволені вашими сувенірами покупці.
4
Блошині ринкі.В кожному місті є безліч блошиних ринків. Сучасна мода диктує вантажні тенденції, а де ще відшукати справжні вінтажні прикраси, як не на «блішки»? Оренда торгового місця тут обійдеться вам зовсім недорого, якщо не буде безкоштовною (якщо це стихійно, одноразово організований ринок), і повірте, ви не дарма витратите час, якщо ваші сувеніри та поробки заслуговують уваги.
5
Інтернет.Занімаясь виготовленням сувенірів, можна реалізовувати їх самостійно, не виходячи з дому, за допомогою мережі інтернет. Створіть свій сайт на готових безкоштовних шаблонах, розмістіть хороші фотографії, і ви досить швидко знайдете своїх клієнтів. Вступайте в групи, присвячені хенд-мейду, продажу сувенірів, спілкуйтеся, тут ви швидко заведете друзів, обмінятися досвідом, зможете зі знижкою закуповувати матеріали, а також знайдете своїх покупців.