Як зробити весільне запрошення своїми руками.

От і прозвучали чудові слова, які хочеться почути кожній жінці «Виходь за мене заміж», прийнято принципове рішення про дату урочистої церемонії, про місце її проведення. Після цього ви разом зі своїм обранцем або обраницею замислюєтеся над списком запрошених гостей - адже від того, яке саме торжество ви плануєте, залежить і вибір місця для проведення весільного банкету і те, яку суму ви зможете дозволити собі витратити на торжество.
Вам знадобиться
  • Різноманітна декоративний папір, інструменти для тиснення, пергамент, візерункові ножиці, фігурні дироколи, стрічки, блискітки, аплікації, намистини і стікери
Інструкція
1
Саме тому зі списком запрошених гостей потрібно визначитися заздалегідь, а значить і весільні запрошення слід відправляти завчасно. Сучасна поліграфічна промисловість пропонує величезний вибір готових весільних запрошень, але якщо ви хочете, щоб ваша весілля запам'яталося вашим рідним і близьким людям, якщо у вас є прагнення зробити таке запрошення , яке виявиться єдиним у своєму роді і проявити свою індивідуальність і фантазію, можна зробити весільну запрошення своїми руками.
2
Тут можна піти двома шляхами. Якщо ви добре володієте комп'ютером, вмієте користуватися програмами на зразок Фотошопа, можна скачати масу заготовок весільних запрошень з інтернету, в разі необхідності внести в дизайн заготовок щось своє, а потім роздрукувати їх на щільному картоні. Але цей метод виготовлення весільних запрошень не дуже далеко відійшов від масової поліграфічної продукції, тому спробуйте зробити запрошення на весілля своїми руками.
3
Для цього можна зробити запрошення в техніці скрапбукінгу. Придбати необхідні матеріали можна в спеціалізованих магазинах, які продають товари для рукоділля або замовити в інтернет-магазинах. Вибір товарів для скрапбукінгу в них просто неможливо собі уявити - там можна замовити практично все.
4
Потім потрібно продумати ескіз майбутньої роботи, підібрати і приготувати все ті матеріали, які вам можуть знадобитися при роботі. Ще до початку роботи потрібно представити і випробувати різні кліше, якими ви будете наносити штамповані зображення або написи. І тільки після виконання всіх цих етапів можна приступати безпосередньо до виконання листівки-запрошення на весілля.
5
В тому випадку, якщо ви придумали двосторонню листівку, як це буває найчастіше, спочатку слід виконати всі зображення або написи, які розташовуватимуться на внутрішній поверхні - це дозволить і зберегти внутрішню поверхню в чистоті і не пошкодити частини зображення, розташовані на лицьовій стороні запрошення.
6
В найостаннішу чергу виконують зображення, розташовані на лицьовій частині листівки-запрошення. Причому на початку виконують ділянки зображення великої площі, потім виконують штамповані написи і тільки в кінці роботи кріплять декоративні елементи, які використовують для прикраси листівки.
7
Якщо ви послідовно і акуратно виконайте всі ці етапи, то результатом вашої роботи стануть весільні запрошення, які точно будуть тільки у вас, дозволять висловити свою індивідуальність і надовго запам'ятаються всім рідним і близьким.