Як зробити стелю у квартирі.

Відремонтувати стеля в квартирі - завдання не з легких. Визначитися з стельовим покриттям теж не так просто, адже хочеться, щоб стеля і виглядав красиво, і прослужив вам якомога довше. А щоб стеля вам самим сподобався, слід визначитися з тим, з чого ви його будете робити.
Інструкція
1
Шпалери. Метод даного способу полягає в приклеюванні покриття до стельового основи за допомогою спеціального клею. Термін служби такого стелі 5-10 років, якщо вас, звичайно, не затоплять сусіди зверху. На жаль, шпалери нестійкі до вологи. Мінус стельових шпалер: при наклеюванні їх встик не створюється цілісне полотно, що візуально псує зовнішній вигляд. Плюс стельових шпалер: з фінансової точки зору, це найекономніший спосіб ремонту стелі. До того ж вам не доведеться вдаватися до послуг фахівців, так як наклеїти стельові шпалери для вас не складе особливих труднощів.
2
Підвісний стеля . Сучасний спосіб ремонту стелі здатний урізноманітнити різними варіантами обробки: багаторівневий, ефект зоряного неба, різна фактура і забарвлення. Складається такий стеля з металевих конструкцій і різних плит і панелей. Мінус підвісної стелі: через особливою технологією збору даного виду стельового покриття вам не вдасться встановити його самостійно, без допомоги фахівців. Плюс підвісної стелі: завдяки відстані між стелею і навісом, ви з легкістю зможете заховати різного роду дроти. Виглядає такий стеля модно і надзвичайно красиво.
3
Натяжна стеля . На відміну від інших видів стельового покриття, натяжна стеля складається із спеціального каркаса і одного цілісного полотна. У вас не буде видний не єдиний шов, при установці такого покриття не обов'язково прибирати меблі з кімнати. Установка відбувається швидко, а служить такий стеля дуже довго. Мінус натяжної полотна: крім вартості матеріалів, необхідно врахувати і роботу майстра, так як встановити дане стельове покриття самостійно у вас навряд чи вийде. Плюс натяжної стелі: він влагоустойчив, антістатічен і прекрасно приховує нерівності вашої стелі, якщо такі є. Виглядає красиво і надійно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uFsZLw9Y9I8
Корисна порада
Якщо ви не впевнені у своїх силах або сумніваєтеся у виборі стельового покриття, зверніться за допомогою до фахівця, який допоможе вам визначитися і дасть кваліфіковану консультацію.