Як прожити свою, a НЕ чуже життя.

Насправді, відповідь криється в самому питанні. Слід приділяти увагу своїм почуттям, бажанням, потребам більше часу, і тоді хід подальших подій буде запрограмований правильно. І не буде відчуття, що ви живете чужий життям , продиктованою батьками або іншими авторитетними людьми.
Інструкція
1
Наполягайте на своєму. Нехай ваша логіка міркувань лякає оточуючих, нехай ваші вчинки виносяться на загальне сімейне обговорення, зате ви вчитеся на своїх помилках, а це набагато мудріше й ефективніше, ніж звертати на чужі. На жаль, людина так влаштована, що власні переживання набагато глибше осідають в нашій голові, тим самим, оберігаючи нас від помилок подібного роду в майбутньому. Чуже життя нами сприймається інакше. Людина не додає особливу значимість чужої проблемі, поки її сам не переживе.
2
Вірте інтуїції. Успішна людина - це та людина, яка дотримується свого внутрішньому чуттю. Якщо обставини складаються в одну сторону, а ваше шосте відчуття підказує зворотний шлях, то сміливо йому довіртеся. Навіщо добровільно примушувати себе до некомфортною життя, якщо ви заздалегідь відчуваєте, що це - не ваше? За свої рішення і вчинки несете відповідальність тільки ви самі. Створюйте для себе події, які приносять вам задоволення і радість - це і є правильний шлях вашої долі.
3
Займіться улюбленою справою. Якщо ви ще не знайшли себе в цьому житті, то не слід впадати у відчай. Всьому свій час. Дізнатися краще свої сильні сторони допоможуть різноманітні дозвільні курси та тренінги. Відвідайте кілька семінарів і послухайте своє серце. У якій сфері діяльності воно билося сильніше, а де - мовчало? До чого ви відчули велику прихильність, то і продовжуйте вивчати. Навіть якщо ви на даний момент проводите велику частину часу за нелюбом справою, то дане хобі вдихне в вас свіжий ковток життєвої енергії. А потім ваше хобі переросте в основний вид діяльності.