Як скласти характеристику на дитину.

Характеристика складається для того, щоб об'єктивно оцінити ступінь розвитку дитини . Крім того, вона може зробити істотний вплив на його долю. Тому, складаючи характеристику, особливо на дошкільника, підкресліть його особисті гідності, які другий вихователь або педагог зуміє їх розкрити в значно більшій мірі.
Інструкція
1
Скласти характеристику на дитини може вихователь дитячого закладу або класний керівник школи, а підписує керівник установи, і потім ставиться печатка.
2
Вказуєте прізвище, ім'я, по батькові дитини , рік його народження. З якого часу ця дитина відвідує дане дошкільний заклад. Який час навчався або навчається в останнього вихователя. Як часто хворіє і чи охоче відвідує дитячий сад.
3
Опишіть поведінку дитини : як контактує він зі своїми однолітками, з дорослими і воспітателем.Владеет Чи дитина навичками самообслуговування.
4
Його ставлення до проведених занять, і як поводиться на цих заняттях. Особливості поведінки дитини , які допомагають або перешкоджають вивченню і закріпленню знань, умінь і навичок.
5
Розкрийте в характеристиці на дитини його ставлення до праці, який вид діяльності більше воліє, чи проявляє зацікавленість в кінцевих результатах.
6
Поясніть, як він справляється з програмою дитячого закладу, які особливості його розумового розвитку.
7
Далі вкажіть, як батьки беруть участь у вихованні своєї дитини . Що саме вас, як вихователя, турбує у розвитку та вихованні даного дошкільника.
8
Таким чином, дані, які містяться в характеристиці, повинні відображати індивідуальні особливості засвоєння дітьми програмного матеріалу дитячого садка або школи, відомості про особливості взаємодії дитини з оточуючими, труднощі, характерні для даного дитини при навчанні, інформацію про різні сторони поведінки і психічної діяльності в цілому.