Як зробити родовід своєї родини.

Напевно, не буде помилковою думку про те, що кожної людини на певному етапі його життя починає цікавити історія його родини . Незважаючи на те, що зараз небагато людей знають щось про своїх далеких родичів, інтерес до сімейних зв'язків починає помітно зростати. Створювати родоводи сьогодні стає навіть модним, в результаті чого з'являється величезна кількість телепередач про історію прізвищ, а також агентств та інтернет-сайтів, готових допомогти всім бажаючим відновити історію своєї родини .
Інструкція
1
Але чи обов'язково звертатися до послуг компаній, щоб скласти свою родовід, адже їх робота, природно, не буде безкоштовною, і при цьому немає ніяких гарантій, що в результаті ви отримаєте правдиве генеалогічне древо вашої родини ? Звичайно ви можете зробити це і самостійно, тим більше що заняття це дійсно цікаве.
2
Отже, ви вирішили скласти свою родовід. З чого починати? В першу чергу, звичайно, краще звернутися до найстаршим родичам, адже хто, як не вони зможуть розповісти вам про всіх сімейних зв'язках і взаімоотношеніях.Кроме того, незайвим при складанні родоводу буде зайнятися вивченням старих сімейних фотографій, документів та листів, з яких ви зможете дізнатися багато цікавого.
3
Упорядкувати всі отримані про родичів відомості ви зможете за допомогою генеалогічного древа - схеми, що складається з прямокутників або кружечків з іменами родичів, з'єднаними між собою відповідно до родинними зв'язками. ви можете починати древо з найстарших відомих вам предків, поступово просуваючись від них до більш молодим поколінням, але, швидше за все, зручніше буде відновлювати родинні зв'язки, починаючи з себе, і рухаючись до своїх батьків, бабусь і прабабушкам.Поскольку всю отриману інформацію на генеалогічному древі вам вмістити не вдасться, а втратити її шкода, можна завести індивідуальні картки для кожного з родичів, внесених в схему.
4
Чим більше часу ви присвятите створенню свого родоводу, тим більше буде стає ваше генеалогічне древа, тим ясніше стануть для вас все родинні зв'язки між членами вашої родини . Отриману в результаті схему разом з індивідуальними картками ви можете красиво оформити і помістити в сімейний архів, для того, щоб складання родоводу продовжили ваші діти і внуки.