Як зробити слайди в power point. Як зробити так щоб слайди переключалися самі 2003.

Перш ніж приступити до заповнення презентації Power Point об'єктами, необхідно підготувати слайди: створити їх деяка кількість, вибрати розмітку для більш зручного розташування об'єктів та налаштувати дизайн. Наступні рекомендації будуть дані для Power Point 2007 з примітками для версії 2003 року.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Microsoft Office Power Point
  • Вміння працювати по інструкції
Інструкція
1
Способи створення нових слайдов.Чтоби вільніше розпоряджатися наявним матеріалом і міняти структуру презентації, потрібно заготовити кілька чистих слайдов.1. В панелі слайдів, розташованої ліворуч, правою кнопкою миші; в контекстному меню виберіть команду «Створити слайд». Те ж можна зробити і в режимі сортіровщіка.2. Вкладка «Головна» - "Створити слайд" .Прімечаніе: в Power Point 2003 меню «Вставка» - "Створити слайд", а також кнопка «Створити слайд» на панелі інструментов.Менять порядок слайдів зручніше в режимі сортувальника. Кнопка переходу в цей режим знаходиться в меню "Вид", а також в нижній частині вікна: в 2007 версії праворуч, поруч з масштабом, в 2003 версії - зліва, під панеллю слайдів.
2
Розмітка слайда.Для прискорення роботи можна користуватися макетами розмітки під титульний слайд, слайд із заголовком і підзаголовком, з заголовком і списком і т.п.1. На вкладці «Головна» стрічки знайдіть кнопку "Макет". Викличте спісок.2. Щоб застосувати вибраний макет, клікніть по ньому лівою кнопкою миші.Прімечаніе: в Power Point 2003 "Розмітка слайда" знаходиться в області завдань (праворуч від поточного слайда). Щоб вибрати макет розмітки, клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Щоб вибрати варіанти застосування розмітки, клікніть за зразком правою кнопкою миші.Еслі Ви хочете вільно розпоряджатися простором слайда, не використовуючи заздалегідь заданий розташування об'єктів, то скористайтеся розміткою «Порожній слайд». Це дозволить вам довільно вставляти на слайд будь-який об'єкт.
3
Дизайн слайда.Чтоби презентація придбала особа, потрібно застосувати до неї певну колірну гамму.1. У стрічці виберіть вкладку «Дизайн» .2. Переміщуючи покажчик миші за зразками дизайну, переглядайте їх на поточному слайде.3. Щоб застосувати вподобаний шаблон до всіх слайдів, клікніть по ньому лівою кнопкою миші. Якщо потрібні варіанти застосування, клікніть за зразком в стрічці правою кнопкою і в контекстному меню виберіть потрібний варіант (наприклад, "Застосувати до виділених слайдів"). Примітка: у Power Point 2003 "Дизайн слайда" знаходиться в області завдань (праворуч від поточного слайда) . Окремо вибираються шаблони оформлення, що містять у собі за замовчуванням певні шрифти, і колірні схеми. Варіанти застосування дизайну вибираються теж по кліку правої кнопкою на образце.Фон презентації ви можете створити і не користуючись шаблонами. Просто клікніть правою кнопкою миші на поточному слайді і виберіть Формат фону (в Power Point - "Фон"). Відкриється вікно настройки фону, де ви зміните необхідні параметри.Не забувайте, що фон презентації повинен контрастувати з кольором тексту: темний фон і світлий текст, світлий фон і темний текст. Це полегшує сприйняття інформації. Мінімальний розмір шрифту - 18 для тексту і 22 для заголовків. У презентації може бути використано не більше 2 різних типів шрифту, бажано без зарубок (наприклад, Arial).
Зверніть увагу
В Power Point 2007 відсутній область завдань справа. У ній немає необхідності, оскільки завдання розташовуються в стрічці.
Корисна порада
При пошуку потрібних кнопок не поспішайте, читайте спливаючі підказки.