Як зробити класну аватарку.

Зробити аватарку для форуму/сайту/блогу не дуже складно. Для створення оной існує маса варіантів. Зробити аватар можна за допомогою збереження зображення (знімок екрана) або графічного редактора.
Інструкція
1
Найбільш простий спосіб створити аватарку - це «сфотографувати» екран. Приміром, момент з фільму або гри. Для того щоб створити подібне зображення, достатньо в потрібний момент натиснути на клавішу Print Screen або Prt Scr SysRq (зазвичай на клавіатурі таку назву). Після чого зображення автоматично потрапляє в буфер обміну. Щоб дістати його звідти, потрібно зайти в будь переглядач зображень (наприклад, IrfanView), або графічний редактор (Paint або Photoshop), або навіть Word. Після чого потрібно натиснути «вставити» і зберегти в потрібному форматі.
2
Створити свою оригінальну аватарку можна за допомогою професійного графічного редактора Adobe Photoshop. Незважаючи на те, що редактор володіє безліччю можливостей виключно для тонких знавців, він також цілком піддається і новачкам. Програма має масу стилів, шрифтів, тонів і т.д. Якщо в стандартному вигляді їх буде для вас недостатньо, то завжди можна скачати безліч додаткових варіантів з сайтів присвячених даній тематиці. Також для новачків можна крім красивих зображень, але лише з фоном і написом, навчитися в інтернеті більш серйозним урокам. Сайтів з уроками, навчальні різних хитрощів програми досить багато (наприклад, http://photoshop.demiart.ru/).
3
Також досить популярно зображення-анімація. Створити подібне зображення можна за допомогою простенької програми Easy GIF Animator Pro. Програма спочатку має кілька стандартних варіантів анімації для одного зображення. Тому перш ніж створювати свою анімацію по кадрам в окремо, можна перевірити можливі варіанти програми. Але якщо стандартні варіанти анімації не влаштовують, то є можливість з декількох зображень створити будь-яку, з тонким налаштуванням (час, якість і т.д.)