Як реанімувати ікру. якщо зіпсувалася червона ікра, що можна зробити.

Червона ікра - смачний, цінний і досить дорогий продукт. Саме тому, якщо вона раптом трохи зіпсувалася або має не зовсім вдалий смак, її можна «реанімувати». Після чого навіть трохи Зіпсована ікра поверне первісний смак і аромат, який не зрівняти навіть з найблагороднішою рибкою. Звичайно, остаточно зіпсувався продукт «оживити» не вийде, його можна тільки викинути. А ось трохи зіпсовану ікру краще все-таки привести в нормальний вигляд і вжити в їжу.
Інструкція
1
Виправити смак пересоленной червоної ікри можна за 20 хвилин. Покладіть продукт в глибоку тарілочку і додайте теплої води. Дивіться, щоб ікра не зварилася, температура води повинна не перевищувати 25-30 градусів, інакше ікра просто побіліє. Замочувати потрібно близько 7 хвилин, злегка помішуючи. На друшляк постеліть марлю і викладіть ікру стікати. Через 10-15 хвилин можете вже дегустувати малосольну ікру .
2
Якщо червона ікра трохи прокисла, але не остаточно, а тільки набула легку кислинку і злегка вловимий неприємний аромат, залийте її звичайною чайною заваркою. Потім можете промити ще й водою, але це необов'язково. Поставте ікру стікати від надлишків рідини.
3
Молоко врятує зовсім зниклу ікру , правда, смак буде вже не той, що у свіжій. Залийте ікру кип'яченим остиглим молоком і залиште відмокати на 30-60 хвилин. Цей спосіб підходить в крайніх випадках, але немає і гарантії, що ви згодом не отруїтеся.
Зверніть увагу
Зіпсованими рибними продуктами можна не просто отруїтися, але навіть потрапити на лікування в стаціонар. Будьте обережні, краще викиньте ікру, якщо вона однозначно зіпсована.
Корисна порада
Чорна ікра «реанімується» аналогічними способами.