Як зробити посилання в інтернеті.

Інтернет увійшов у кожен дім і став незамінним джерелом інформації, в якому ви кожен день знаходите щось цікаве і корисне для себе. Якщо ці знахідки необхідні комусь крім вас, подвійно приємно і хочеться поділитися. Але як зробити, щоб ваш друг міг прочитати сторінку, яка вам сподобалася? Для цього люди обмінюються посиланнями. Щоб передати посилання по електронній пошті або створити гіпер посилання в повідомленні форуму (блогу), скопіюйте адресу потрібної сторінки з адресного рядка.
Вам знадобиться
  • комп'ютер
  • підключення до інтернету
  • браузер
  • мінімальні навички користувача
  • вміння працювати по інструкції
Інструкція
1
Як знайти адресну строку.Каждая сторінка в інтернеті має свій унікальний адресу, записаний в адресному рядку. Вона знаходиться у верхній частині вікна браузера і починається з протоколу http://, а закінчується національним доменним ім'ям .ru (.ua або .uk - це залежить від країни, на яку зареєстрований домен).
2
Як скопіювати адрес.Клікніте правою кнопкою миші в адресному рядку (адреса виділиться синім); в контекстному меню виберіть команду «Копіювати».
3
Як відправити посилання другу.Вставьте скопійований адресу в повідомлення електронної пошти або інтернет-пейджера (аська, квип, Майл-агент). Надішліть листа, в ньому адресат виявить посилання , за якою одразу ж перейде на вказану сторінку.
4
Як вставити посилання в повідомлення блогу чи форума.В поле введення повідомлення вставте скопійований адресу і оточіть його тегами [URL] адреса [/URL], тоді в тексті посилання виявиться підкресленою.
5
Як вставити гіпер посилання з назвою сторінки. Над полем відправки повідомлення в форумах і блогах зазвичай знаходяться кнопки форматування тексту. Серед них є одна, що дозволяє створити гіпер посилання з назвою. Вона буває позначена по-різному: http, «посилання», значок з закарлюкою, - але при наведенні миші спливає підказка «Додати посилання ».
6
Клацніть на цю кнопку - відкриється маленьке віконце, де треба буде ввести URL сторінки (те, що ви скопіювали з адресного рядка). Вставте його і натисніть ОК.
7
З'явиться наступне віконце, де потрібно ввести назву сторінки, розташованої за цією адресою. Потім натисніть кнопку «Відправити», щоб опублікувати своє повідомлення на сайті. В опублікованому повідомленні виявиться підкреслене назва сторінки, яке і є гіперпосиланням. Такий текст виглядає більш охайно.
8
Як перейти по гіперссилке.Наведіте на посилання покажчик миші - і його вигляд зміниться: він перетвориться на руку з витягнутим вказівним пальцем. Саме посилання поміняє колір. Один клік лівою кнопкою - і ви переходите на задану сторінку.