Як провязать з однієї петлі три.

Власноруч пов'язані речі: шапки і шарфи, кофтинки та спідниці, шалі та хустки ніколи не втратять своєї актуальності. Буквально кожен виріб, пов'язане майстерними руками, неповторно і унікально. А адже для цього необхідні лише деякі навички. Але якщо найпростіші способи в'язання панчішної і хусткової в'язкою лицьовими і виворітними петлями знайомі багатьом, то ось більш складні елементи передбачуваного візерунка часом викликають труднощі.
Вам знадобиться
  • Нитки, спиці, гачок
Інструкція
1
Наприклад, іноді при описі виїзного вироби вказано, що потрібно провязать з однієї петлі три відразу. І ось тут виникають сумніви і плутанина з візерунком. Але ж можна виконати цей елемент різними способами, причому, як на спицях, так і гачком.
2
Як провязать з однієї петлі три на спицях. В'яжете за схемою обраним малюнком, а після того як дійдете до потрібного елементу, зверніть увагу на технологію його виконання.
3
1 спосіб. Зробіть 1 накид за роботою, потім протягніть лицьову петлю з петлі попереднього ряду і знову 1 накид за роботою. В результаті отримаєте три петлі з однієї.
4
2 спосіб. Виконується аналогічно першому способу з невеликою різницею. Виконайте 1 накид перед роботою, потім протягніть виворітну петлю з петлі попереднього ряду і потім ще 1 накид перед роботою. У підсумку вийде провязать з однієї петлі три. Перш, ніж виконувати даний елемент, апробує його спочатку на зразку, щоб додаток петель ідеально вкладалося в загальний малюнок вироби.
5
Як провязать з однієї петлі три гачком. Відомо, що гачком можна в'язати різні елементи: стовпчик, стовпчик з накидом, стовпчик з подвійним накидом. Але незалежно від цього, в кожному разі можна провязать з однієї петлі три відразу. На відміну від спиць, гачком можна пров'язати не тільки 3, але 5-10-12 петель, тобто така кількість, яка потрібна по малюнку.
6
Введіть гачок в петлю попереднього ряду, захопіть робочу нитку і протягніть її через цю ж петлю. Потім петлю залиште на гачку і виконайте два рази поспіль такі ж маніпуляції в ту ж петлю попереднього ряду. Тобто, якщо простій стовпчик виконується в звичайному ряду послідовно, то в даному випадку всі дії аналогічні, з тією різницею, що три стовпчики виконується з однієї петлі.
7
вив'язування трьох петель з однієї - це один з нескладних елементів. Однак яке розмаїття вносить його застосування в унікальний візерунок вироби.
Корисна порада
Перш, ніж починати в'язати задумане виріб, виконайте зразок, особливо з "проблемними" елементами