Як здати внутрішній іспит.

Людині, яка має намір стати водієм, спочатку належить здача внутрішнього іспиту в автошколі. Він є, свого роду, перевіркою готовності до основного іспиту і певним допуском кандидата у водії до здачі іспитів в ГИБДД.
Вам знадобиться
  • зручне взуття
  • ручка
Інструкція
1
Покажіть свої теоретичні знання. Кандидату в водії видається список питань (20 штук). За певний проміжок часу (20 хвилин) необхідно відповісти на більшість з них, причому кількість правильних відповідей мінімум має становити 95%. При невдалій здачі іспиту завжди є можливість перездати його через певний проміжок часу. Тільки після здачі теорії можливий допуск до практичного іспиту, що складається з двох етапів.
2
Покажіть свої практичні навички на першому етапі. Цей іспит проводиться на автодромі (майданчику). Для його здачі необхідно правильно виконати всі іспиту ційні елементи: - розворот; - естакада - початок руху і зупинка на підйомі; - «змійка»; - в'їзд в бокс; - паралельна парковка, здійснювана заднім ходом.Для оцінки вправ використовується двухбалльной система - виконано/не виконано. Виконаним вправа вважається в тому випадку, якщо за нього набрано не більше 5 штрафних балів. Перший етап здачі водіння вважається пройденим тільки в тому випадку, якщо зараховано правильне виконання всіх перерахованих вправ. Тут також існує можливість перездачі, яка в більшості випадків проводиться мінімум через 7 днів.
3
Покажіть практичні навички на другому етапі. Процес водіння автомобіля проходить в реальних умовах дорожнього руху, тобто в місті. Цей етап здачі іспиту проводиться з метою перевірки дотримання вимог ПДР в процесі управління транспортним засобом в умовах міста. Також з його допомогою відбувається перевірка вміння оцінювати ситуацію на дорозі, правильно і своєчасно реагувати при її змінах. Даний етап проводиться за іспиту Ціон маршруту ГИБДД. Оцінка іспиту проводиться за певним переліком типових помилок, за кожну з яких буде нараховано певну кількість балів (штрафних). Перездача також можлива через 7 днів.
Корисна порада
Упродовж усього іспиту важливо зберігати спокій і бути впевненим у своїх силах. Навіть якщо з першої спроби здати іспит не вийшло, не потрібно впадати у відчай - адже ви можете його перескласти. Але використовуйте час до перездачі з користю - підготуйтеся до неї більш ретельно.
Перед головним випробуванням - іспитами в ГИБДД - в ліцензованих автошколах проводять внутрішні іспити і видають свідоцтво про закінчення навчання. Цей папірець може вам знадобиться, якщо ви вирішите здавати на права не відразу, а через якийсь час (хоча на категорії A і B можна здавати іспити і без свідоцтва про закінчення автошколи). Крім того, це непоганий спосіб випробувати себе і перевірити, чи готові ви до іспитів в ГИБДД.
Інструкція
1
Перший етап - це теорія. В автошколах зазвичай читають курс з теорії, і, крім того, ви купуєте спеціальні зошити і підручники з тестовими питаннями. Внутрішні іспити зазвичай складніше, ніж в ГИБДД. Вам треба здати 10 квитків, допустивши мінімум помилок (зазвичай від 1 до 3). Для підготовки до цієї частини найкраще кілька днів присвятити самостійного проходження тестів. Вирішіть всі квитки по кілька разів і випишіть питання, в яких ви зробили помилки. Повторіть їх кілька разів окремо. На вулицях дивіться по сторонам і продумуйте про себе, що означає той чи інший знак, як би ви вчинили на цьому перехресті і т.п.
2
Другий етап - майданчик. У ГИБДД вам запропонують лише три випробування, але автошкола зазвичай перевіряє всі п'ять вправ. Однак тут вам зазвичай дають більше спроб, якщо щось не виходить (в ГИБДД ви будете мати право тільки на одну помилку на всі три вправи). Коли ви будете займатися з інструктором, попросіть поганяти вас на тих вправах, які виходять у вас найгірше. Якщо у вас є друзі або родичі з машинами, можете попросити їх позайматися з вами додатково. Потренуйтеся на пустирях або порожніх сільських дорогах.
3
Третій етап - водіння в місті. І до цього іспиту в автошколах також зазвичай висуваються суворіші вимоги, ніж в ГИБДД. Іноді інструктори змушують проїхати досить велику відстань, виконати безліч маневрів, перш ніж ухвалять цю частину іспиту (в ГИБДД, особливо при великій кількості народу, випробовуваний рідко їздить довше 3-5 хвилин). Це найскладніший етап, так як вам доведеться показати всі знання, отримані за весь час навчання в школі - як теорію, так і вправи на майданчику. Якщо ви їздите з інструктором по одному і тому ж маршруту, то попросіть його поїхати за новим, щоб випробувати свої сили. Якщо ви в собі не впевнені, то візьміть додаткові уроки (проте, вони зажадають додаткової плати).